Len sex

Príspevok v téme: Len sex
daisinka

Zoznamila som sa smuzom s ktorym si nemame co povedat ale velmi sa sexualne pritahujeme a skoncili sme takto par krat v posteli,Kedze su tieto nase stretnutia nahodne tak rozmyslam ze by som mu navrhla, ci by sme sa nemohli takto castejsie"stretavat"cisto sexualne,,ale neviem ako mu to mam povedat...vyjadrite svoj nazor,,a poradte...dakujem

kizy

Ak by to bol nahodou ON,tak teraz ma uz na krku o jednu menej.Bude mat na Teba viacej casu.:D.Ale aj tak uz vidim,ze sa opat raz stretneme a dopadne to presne naopak ako som sa rozhodla.:D.Ten zivot je naozaj srandovny.:D
Jednoducho medzi niektorymi to funguje iba v jednej sfere.Medzi nami to bolo sfera krasneho sexu.Co uz.Treba hladat dalej.:)

monika2509

no taketo stretnutia mozu byt fajn pre teba ak nechces vztah aj pre neho ak nechce vztah,len nikdy nevies ci spi len s tebou a ci nechodi od jednej k druhej lebo to by asi nechcel nikto..tak popremyslaj nad tym

no ja

Ked su tie stretnutia nahodne a on sa nijako to nesnazi zmenit, tak mu to tak vyhovuje. Moze spat s kym chce, medziinym aj s tebou. A to uz je na tebe, ci chces takyto druh "vztahu".

kizy

rada by som sa vyjadrila k tejto teme.U mna je to velmi podobne uz asi pol roka.Teda uz mozem hovorit v minulom case.Asi tyzden spat som sa rozhodla ukoncit takyto "vztah".Hoci "to" bolo krasne,no zacala som si uvedomovat,ze mam aj na viac.Mozem povedat,ze ma takpovediac zneuzival.Ked mal cas,ozval sa,ale inak bol nedostupny.Nechcem nikoho poucat,to v ziadnom pripade,len nech si kazdy zvazi ci nema aj na nieco lepsie-hodnotnejsie.:)(zohladnujem,ze kazdemu vyhovuje nieco ine)

daisinka

yso si hclpa alebo zena???hehm,,chcem vediet,,od koho je tento nazor:)dakujem,,hmm,,tak sa s nim nemam vobec stretavat??lebo teraz to je take ze ked on zacne tak ideme k nemu takze mam skor taku "podriadenu "poziciu a to nechcem,,preto som to chcela riesit takto

yxo

radsej sa ho nepytaj na to ci by ste sa emohli stretavat castejsie pretoze si zacne mysliet ze chces viac a nie len sex.....takto mu to vyhovuje ak budes chciet nieco viac alebo castejsie tak podla mna z toho vycuva...

daisinka

vyjadrite sa aj muzi.....:))..co by ste si o tom mysleli keby vam to povedala nejaka zena,,a ako vam to povedat??hMM???cakam na nazory.)