Preco sa muzi nevedia "hadat" + vyhovorky

Príspevok v téme: Preco sa muzi nevedia "hadat" + vyhovorky
arasidka

Ahojte,
uz mi ide na nervy, ako je to u nas.... nieco sa stane, snazim sa otvorit problem a prediskutovat ho, priatel mi na to vzdy povie: ano, mrzi ma to, ale zaroven sa nemam preco citit previnilo, lebo za to nemozem...budem sa snazit aby..... lenze o mesiac sa to zopakuje a takto stale dokola...mame v podstate le jeden problem, ktory je tu stale, am toho uz dost...a este ja sa citim previnilo,ked mame tuto debatu, ze som vobec zacala,...chlapi hned vsetko prekrutia...preco? chcem tak vela,ked chcem vysvetlenie problemu a nejaky navrh na riesenie? je tu nejaky psycolog,ktory mi otvori oci a povie , ze chlapi toto nedokazu? su tu zeny,ktore prisli na to,ako sa "hadat" aby to niekam smerovalo? som zufala,ide mi to kvalitne na nervy

qmka

No neviem, arasidka. Ked je takyto, tak ho uz neprerobis. Bude to len horsie. Ja by som s nim nevydrzala. Nechces porozmyslat, ci sa ti oplati pri nom takto trpiet? Takito chlapi zeny neopustaju, ked si konecne nejaku nasli. Radsej jej budu cely zivot liezt na nervy.

S33

tak takto pani a damy :)
arasidka nenapisala si nic o svojom partnerovi (aka je povaha, ci ma nejake konicky a pod...)
ak je to povaha ´´dajte slamu padnem na nu´´´tak bohuzial asi moc s nim uz toho nenarobis, len budes musiet ho jemným sposobom viest tak ako si to predstavujes
chyba NEMUSI byt v tebe ...
- ale kedze ja osobne poznam zeny typu, co CHCU VSETKO RIESIT tak na rovinu .. je to otrava .. pretoze vetsinou riesia len nepodstatne veci , ktore si chcu kompenzovat vdaka svojmu nizkemu sebavedomiu a v takom momente sa oni samé citia ako IN !!!
v tom momente rastu do neba... inak povedane ze sa v praci su ticho , a vsade su len take mlkvé rybky .. a doma si to sposobom IDEME TO RIESIT kompenzuju .......
je na tebe ci to je tvoj pripad alebo nie ...
MUZI potrebuju byt vedený zenou v urcitych smeroch , ale nie sposobom aby ste mu pripominali jeho MATKU ... je dobre rozoberat s nim situacie,vztahy ostatnych a pod... z dovodu aby ste viac poznali jeho nazory ako on vníma veci , ludi , ako berie zivot ...

mne osobne podla tych zopar slov pripada, ze zijete v stereotypnom vztahu ako asi 99% dlhodobych vztahov ....

arasidka ak by ta este nieco zaujimalo a chcela by si si vypocut nejake nazor, uvadzam svoj email ...zkontaktuj ma
vela vela sil prajem :)
S33

arasidka

dnes,zase... vpohode nalada, chcela som s aopytat,ci by som sa s nim mohla o niecom porozpravat a dockala som sa: aha,zase takto z rana,no fasa....a co vlastne ti zase vadi? porozpravame sa vecer...a nerozpryvame sa..urazeny,ze som si vobec dovolila nieco nadskrtnut sa chcel z toho vyzut,aby bolo ticho,ze samoska,je nevinny.... klasika...ja,co som mala byt urazena a dotknuta som skoncila s placom, ze ma nechape a neda mi sancu mu vysvetlit,co ma nesmierne trapi...a on ,ostal zduty a urazeny,ze ja stale rypem...mam dost

fraisee

tak prepac, ze som sa zapojila. a inac, vobec nepisem tebe, tak neviem, co sa vobec ozyvas. ja si precitam prispevok navrchu a nie 200 pod nim, najma nie take neverending stories, co tu pises ty. bulo.

fenrir

no to by si mala spoznať niekoho ako ja, ja by som ti určite nepovedal áno mrzí ma to, budem sa snažiť a nie si na chybe, po týždni so mnou a budeš milovať takých mužov akého máš teraz

usiko

wiliams, sice riesime nieco ine, ale to musis vediet ty, tvoje srdce a tvoj rozum....ak ste sa rozisli len preti, ze sa nechcela vydat a v ostatnom ste si rozumeli, nevidim dovod, preco by ste to nemohli skusit....ale v tom pripade bude musiet asi so svadbou pockat....

wiliams

chcem sa opytatje dobre sa dat do kopi s byvalou priatelkou alebo si hladat inu priatelku?Mal som 7 rocny vstah ale stroskotal na tom ze som sa chcel ozenit s nou ale ONA sa nechcela vydavat.Dakujem za odpoved.

usiko

arasidka, ak mozem, prispejem aj ja....tiez som mala taketo problemy, ked som si myslela, ze sa hadam aj par krat odstahujem spat k rodicom, stale hadka a nikam neviedli......mne nieco vadi , on slubi, ze to uz nebude robit a urobi to znova....no, v prvom rade mi pomohlo to povestne - IBA JEDNA ZENA ZATIAL POCHOPILA MYSLENIE MUZA, ZIAL UMRELA OD SMIECHU SKOR AKO TO STIHLA NIEKOMU POVEDAT.....takze, ked ma naserie, tak si toto poviem, a hned je mi lepsie.......potom, naucila som sa, vychadzajuc aj z tejto vety pozerat na veci, nepodstatne pre zivot, pre financie atd. z nadhladu, mam, ako sa vravi "v zadku" a neriesim ich....dalsia vec, vsimla som si, ze tyzden pred menzesom mam PMS, teda fakt som popudliva, nastve ma velmi lahko.... a vsetky veci, co som ti tu popisala, vtedy idu do stratena aneriadim sa nimi...vtedy ma rozculi hocico, nemam na neho naladu, chcem byt sama a v podstate, konecne sa chcem venovat sama sebe...teda sa stiahnem do uzadia, venujem sa niecomu co bavi len mna a je mi taaaak strasne jedno, co on potrebuje alebo chce, pretoze ja vtedy potrebujem hromadu veci, ktore , ako mi on povedal, mi dat nedokaze......a tak vtedy sa snazim byt silna a neobtazovat ho. Samozrejme ze to znamena aj to, ze ho ignorujem a nevenujem sa mu....nuz ale co....ked on nikdy nepochopi veci, ktore nezazil......ale k veci....inak, aj mne to tak funguje, ze ak chcem s nim nieco riesit, mam mu to sms alebo osobne oznamit pocas dna, alebo rano a on bude vecer pripraveny sa o tom rozpravat. navrhol mi to sam a funguje to, ak to ja dodrzim.......ale baby, ktore tvrdia, ze precenujes muza, ked si myslis, ze ta pochopi....maju fakt pravdu.....ten moj je skvely, uzasne mudry, zrucny v kadecom, inteligentny a ma neskutocne mnozstvo vedomosti z kadecoho, aj tolerantny....ale musim ti povedat, ze je fakt nemozny v chapani toho ako sa citim, a v chapani ludi....aj ked on si mysli, ze sa dokaze vcitit do koze inych ludi, ale vacsinou to, co mu z toho vyjde, je len blud...., no proste sa nad tym len dobre zasmejem a robim si svoje.......

Vies, sprvu ma to ubijalo, no, ze ked potrebujem, tak mi nevie dat to teplo a pocit pochopenia, a plakavala som casto a tak......a potom som sa zatala a povedala som si ze, ked nevie, nevadi, ale nech ani necaka odo mna nic vtedy, v tej konkretnej situacii, alebo v tych dnoch....a funguje to, on ocenuje viac to, ze som tvrda na seba, a tym aj na neho , pretoze plac neznasal a placom to smerovalo k tomu, ze si ma mohol prestat vazit......tolko odo mna, takto to funguje, neviem ako u inych....

1BEN1

Zda sa, ze womenka pochopila aspon cast z toho, co som sa tu snazil krvo-potne vysvetlit. Niektore, zeny (nevravim o nikom konkretnom) sa radi stazuju, ze nedostavaju argumenty, ale pritom nedokazu pochopit ani to, ze trava je zelena. Hlavne, ze su so sebou spokojne, to je zaklad.