Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umele nechty - sekundove lepidlo

viki00852345

Ahojte mozes to pouzit lebo sekundove lepidlo je vlastne to iste ako pouzit normalne lepidlo na nechty. Ale odporucam iba pouzit co najmenej krat tkz max 2 krat a ptm si kupit normalne.

viki00852345

Ahojte mozes to pouzit lebo sekundove lepidlo je vlastne to iste ako pouzit normalne lepidlo na nechty. Ale odporucam iba pouzit co najmenej krat tkz max 2 krat a ptm si kupit normalne.

Bbbbbbvermi

Skodi to velmi na pecen vsetko cez necht tak ako ak cez kozu vsiakne a prenika do organizmu(do pecene) a cez necht 2x tak silno...takze neodporucam :/

patka1111

Ahojte, prosim chcela by som sa spitat v umelych nechtoch je lepidla malo a preto my casto nevyjde a preto by som sa chcela spytat cim by som si mohla zalepit nechty ??? Dakujem :D

winki

Baby, s umelými nechtami nič nevyriešite. Vydržia tak dva dni a stačí jedno umyvanie riadu a su v prdeli a to som si lepila nechty všetkými prípravkami a dokonca aj sekundovým lepidlom :D :D :D
Ak už nieste spokojné so svojími prírodnými tak treba gelove alebo akrylové.

Salamandra

misicka: Vykašli sa na čínske lepidlá, na www.umelenechty.sk si kúp sadu na gélové nechty doma a funguj s tým, veď tie čínske srandy ti môžu zničiť nechty!

Patuska1111

Ahojte,chcela by som sa spítať s čím by som si mohla nalepiť umele nechty,ked sa bojím že my sekundove lepidlo uškodí. Dakujem

enalisa

danuska123

prosim ta ja som si akurat vcera kupila tie umele nechty, ze to vyskusam,myslela som si, ze sa to predava spolu s lepidlom,ale nebolo tam ,tak skusim to co radis ty,chcem sa spytat to ti vydrzia v kuse aj dva tyzdne aj ked s nimi vsetko robis?a este sa spytam ak by som ich chcela dat dole tak cim?dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umele nechty - sekundove lepidlo - Fórum - ZDRAVIE.sk