GSE a alicin - rng prosim pozri sa

Príspevok v téme: GSE a alicin - rng prosim pozri sa
salvation

Zdravim,

chcem sa spytat ci niekto nemate skusenosti si Alicinom (allicinom) resp. ci mate tip na dobry produkt. Totiz alicin je udajne chemicky velmi nestabilny a teda neviem ci ho produkty od niektorych firiem vobec obsahuju.

RNG, chcem sa ta opytat, kde sa da zohnat to GSE od Nutribiotics, pretoze ziaden z vendorov ktory su na nete, ho neshippuje na slovensko. ani doplnky.com ho momentalne nemaju.

Mam CFS a chcem zacat komplexnu systematicku terapiu s GSE, Vilcacorou, Alicinom. Dik za odpoved

dada

Mozete mi povedat co je to GSE?Nemam tusenia,ale nieco by som potrebovala na plesen na nohovych nechtoch,pomaha to aj na to?Dakujem....a este kde to kupim?

RNG

Na znicenie mikrobov na kozi a tesne pod kozou je dobry kokosovy olej s GSE, 3 kvapky do 1 lyzice oleja, dobre zamiesat.

RNG

sissa, GSE nezastavi akne, len odstrani hnisanie a pravdepodobne aj zapaly s tym spojene.
Na akne je treba dlhodiobe sa vyhybat znicenym tukom(hydrogenizovane, pomazanky, margariny, rastlinne "masla") a jest len panenske oleje a pripadne cerstve maslo. Nic vyprazane zasadne.Ziadne stare syry
Z doplnkov je to zinok a vytazok z korenov zihlavy, a to zvnutra aj zvonka.

sissssa

RNG, aky je rozdiel medzi tabletkami a tekutym GSE? Objavilo sa mi akne a neviem ci by som si mala plet potierat alebo gse uzivat len vnutorne....dakujem

RNG

salvation, neviem odkial by si mal za 100 dolarov galon, rozhodne nie od vyrobcu(NutriBiotic), ja som sa ho pre moje obchody nakupoval dost vo velkom

salvation

dakujem za odpoved RNG, ale chcel som sa opytat na to GSE ci nevies kde ho zohnat, pretoze nebudem platit zbytocne za citrovital ked mozem mat kanister galonovy GSE za 100 dolarov...

Alicin nevies odporucit nejaky kvalitny?

RNG

CFS je biekedy sposobeny aj hormonalnymi problemami alebo vykolajenim hladin neurotransmiterov a z toho vyplyvajucim nepokojnym spankom, tj spankom bez kompletneho 90 minutoveho cyklu s castou hlbokeho spanku.
Na to su tiez doplnky, na hormony yam, damiana, pupalka a dong quai,
na spanok 5-htp(100 mg), melatonin(3 mg), SAM-e(2x400 mg),Gaba(1 gram)a mineralove zmesy. Niekedy pomoze aj kava-kava alebo SJW.

RNG

alicin je len vytazok z cesnaku, osobne davam prednost cverstvemu cesnaku. Pre vacsie davky ale snad je lepsi vytazok.
Na Slovensku je dostat citrovital, ktory je asi polovicu krat tak silny, ako GSE, takze ho treba 2x tolko kvapiek.
Vilcacory treba 2 lyzice(15 gramov)do litra vody, varit 5 minut, odstat niekolko hodin prikryte, zliat, NEFILTROVAT, ochutit a pit pocas dna postupne.