Klby a kosti

Lilis

Ja som sa prisla pochvalit, Jezisko mi priniesol ako darcek Hyalfit vyz.doplnok, ktory je vraj supeeer!,tak ked ho budem moct ohodnotit, podelim sa o nazor;)

mambaaa2

dobrá kĺbová výživa je priessnitz, mne síce v kolenách nepukalo mala som bolesti hlavne po tréningoch preto som ju užívala ale možno aj na toto pomôže treba zistiť :)

mia88

mne pukalo v kolene, nebolelo,ale neprijemny pocit som mala z toho, na odporucanie znameho som si kupila amitamin® arthro360 a pomohlo mi to, pukanie prestalo, teraz uzivam preventivne kazdy druhy den, alebo ked si spomeniem :-) maju ho napr. tu
-odkaz odstránený-

andrejocka123

Skuste pozriet na nete vyzivove doplnky na klby a kosti. Na trhu ich je mnoho, staci si len vybrat co vam bude vyhovovat. Ja poznam a mam overene Hyalfit a Artrofit. Hyalfit som uzivala aj tabletky aj gel, bola som spokojna, ten obsahuje aj kyselinu hyaluronovu. Predtym som skusala prirodne zabaly, kupele atd.

ellice

na bolesti a opotrebovanie pri osteoartróze okrem 2x ročne vysokodávkových C-vitamín.7,5mg infúzií výborne zabralo opakované (4x ročne)užívanie 88% nápoja aloe vera s obsahom E+C vit + chondroitínsulfát, glukosamínsulfát+najdôležitejší pre kĺby hydroalternátorov som musela používať pri chôdzi palice a trpela som bolesťami a lekár zatiaľ vylúčil lekársky zákrok-v prípade záujmu poradím

RNG

Mak, mandle aj ine semena maju vysoky obsah vapnika, ale oleje z nich nie.
Na trhu je dostatok doplnkov na kosti, kde je spravna forma a pomer roznycy minetalov a tiez vitaminov ako D-3 a K-2 na absorbciu tycy mineralov a zabudovanie do kosti. Odporucam napr vyrobok firmy Now Foods, pod menom Bone strength, ale doplnil by som k tomu este extra vitaminy D-3 a K-2 az do dennej davky 5000 IU vitsminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K-2
Na klbovy maz jedz 2 avokada tyzdenne, alebo ber doplnok CMO. Dobre namazane klby sa nevydieraju.