Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

Džana

Ajojteee! Tak ďalší deň za nami. Celkom fajn ubehol, len mi nejako posledné dni chýba moja nálada, resp. niečo mi chýba ku šťastiu. Tak sa z diéty ani neteším ani neplačem :) Neviem čo sa deje, ale mám nejaký taký neutrál náladu :) V poslednej dobe nejako málo cítim hlad a to ma trošku zavádza, normálne mi to chýba. Vy nemáte taký pocit? či vy stále cítite hlad?? Ja som sa inak od nedele nevážila, tak som zvedavá na najbližšie váženie, ktoré neviem ešte kedy bude...
Dnes som si bola aj ja zajazdiť :))) A dohodla som sa s jednou kočkou (vlastne to je majiteľova dcéra), že im budem vypomáhať s koníkmi keď bude treba :) Dnes sme už trošku začali, tak sa z toho veľmi teším :))) Neviem ako vy kočky, ale Lochneska určite vie, o čom hovorím :)) že????
A už keď ste spomínali ten vek - no ja pomaly ťahám na 23 :) A čo napr. ty meduska, Jessuli a ostatné holky?? Pochválte sa :) Tak ešte pekný večer, zajtra nech sa vám darí :)

lochneska

Tak tie čo chcú tú dietu druhý diel tak mi napíšte na mail lochneska@atlas.sk a pošlem :)
Ja som ten druhý diel len prelistovala, tam sú v podstate len recepty :)))
Ja dneska najprv v pohode, mala som na obed nejaký recept z knihy tuším den 21. paprika plnená zemiakmi a zeleninou a fajné to bolo, ale potom som šla do roboty a tak som zoslabla že som si kupila horalku :( ale akosi nemám z toho výčitky .... len ma štve jedna vec a to že mám teraz porblémy s kolenom a nemožem využívať orbitrek ... ale mám AB rocket tak aspon na tom trošku fičím :)
A včera som si podvečer bola pojazdiť tak tiež paráda :D

jessika

lesia.ahoj:) pravdaže sa môžeš pridať.to je jedno či máš 15 alebo 50 rokov.nie na veku záleží ale na tom že všetky máme rovnaký ciel-a tým je dostať nadbytočný tuk preč:) takže len smelo do toho.a fakt kočky asi to nie je ani taký zlý nápad aspoň by sme mali prehlad kto kolko rokov má:) keď si už ostatné miery poznáme.aspoň mne by to neprekážalo.a lochneska ja ja ja .ja chcem ten druhý diel:) ak môžem poprosiť:) ale asi sem nezverejním emailovú adresu lebo ju mám s úplným menom ale niečo vymyslím.ale chcem ju určite tak so mnou rátaj ak môžem poprosiť.dobrú noc dievčatká moje.

Lesia

Kočky, koľko rokov máte vlastne ak sa smiem spýtať? čítam, že niektoré majú deti, niektoré nie! Len tak informatívne, či aspoň trošku patrim do vašej katregórie :) Možno by som sa pridala ak môžem!

Džana

ahojteee, Jess, máš pravdu, nemáme ten druhý diel. A ja už vlastne ani prvý nemám. Vtedy som to mala požičané. Woman - určite Ti odporúčam aj ja túto diétu!! Keď si na ňu trošku zvykneš, tak bude fajn. Ja ju mám rada :)) Aj keď niekedy sa nedohodneme a poruším :)) že Jessuli, poznáme to :) Ja som sa dnes ako tak držala, až na to, že som vypila asi 3malé kávy s mliekom a troškou cukru. a večer som si úplne pokazila :(( Ale zajtra sa štartujem na novo po pokazenom dni a ide sa ďalej :)) Dnes sme sa v práci akurát dohodli, že v piatok sa ide na pivný festival - to bude zase, ďalší porušený deň. veď na pivo sa nedá len tak pozerať a nepiť! :))) Tak ešte pekný večer! :) papa

lochneska

Ja ten druhý diel mám :) ked sa večer vrátim z roboty pošlem ho... ak ešte niekto chcete, tak napíšte mailové adresy :)

woman33

jessika :) diky pekne za odpoved :) a teda ty si s tou dietou schudla tak perfektne? tak idem nato aj ja a uvidime :)

jessika

ajam a prečo nie od zajtra? :))
a čo sa týka toho druhého dielu mi ho nemáme ak sa nemýlim.však džanuš? aspoň o tom neviem.aj ja by som ho chcela.aj by ma zaujímalo prečo chceš začať diétu s pokračovacou fázou? prečo nezačneš od začiatku?nepoznám obsah druhej knižky ale mala by byť o udržiavaní a nie o diéte.aspoň mne sa to tak zdá logické.pridaj sa k nám a skús od začiatku.je to ťažké ale fakt sa blíži leto a ak toto nenakopne človeka že je tu čas vyzliekania a chce byť pekná tak potom neviem čo nakopne.ja som mala pred pár okmi menej kíl.zo 70 som schudla na 52.v tom mal prsty môj bývalý manžel.stále mi vyčitoval že som tučná.ale nebol spokojný ani pri 52 kg.pritom som bola už aj velmi chudá.potom sme sa rozviedli.takže alebo sa odhodlaj alebo ti dám na neho číslo a on ti pomôže:) prajem aj tebe vela úspechov.

jessika

woman33 môj názor je že možno ti stačia 3 kilá možno potrebuješ viac chudnúť.pozri nepoznáme tvoju postavu.dve 60 kilové baby nemusia vyzerať rovnako dobre.a niekto má ťažšie a iný lahšie kosti.takže podla mňa začni chudnúť ale nie podla kíl ale skôr podla toho kedy si sama povieš že toto sa ti už páči.keď som mala 80 kíl vraveli mi že mám schudnúť na 65 a potom to bude už perfektné.teraz tých 65 kíl mám a vôbec to nie je perfektné.ja som si tiež vysnívala 58 ale aj to len preto lebo je ho lepšie vysloviť ako 60 alebo viac.ale to neznamená že keby som pri 60 ke zbadala že to je fajn že by som chudla ďalej.a možno ani pri 58 kilách to nebude dobré.takže keď človek nemá velkú nadváhu tak by sa nemal zamerať na kilá ale na cm.a čo sa týka tvojej druhej otázky áno ja ti túto diétu môžem len doporučiť.ide to dole a krásne.už len mať pevnú vôlu a vydržať.prajem ti k tomu vela úspechov.