Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

meduska

ahojte....
zistujem, ze ziadna dieta-ale pekne nevečerať. Fakt to funguje. Naposledy si dam nejaky jogurt, alebo kyslomliecny vyrobok a rano sa vzdy vyprazdnim. A ide to pomalicky dolu.
Potom pride ten uzasny jojo efekt-ved ste si uz urcite vsimli.
Doma sa to utriasa-ale bude to trvat este velmi dlho, kym sa z toho spamätam. Vidim ju vsade, sniva sa mi o nich a je mi z toho zle.Teraz taham este 2 denne a 2 nocne a potom mam volno. Od 24 si idem pripravovat triedu a 1. tyzden sept. som na dovolenke v tatrach. Ibaze manzel tam zostava este tyzden a ja mam obavu-ze ta fujara tam pojde za nim....

džana

No vitaj Jessuliii, aspoň že si sa ozvala. To sme sa tu po dlhom dlhom čase poozývali asi každá. úplne ťa chápem, že pri deťoch a cez prázdniny to musí byť veeeľmi ťažké.. Aj u nás - samé akcie - firemné, súkromné, chaty, dovolenky! no a diétuj pri tom všetkom?!
Ja som sa včera tak trošku pustila zapracovať do toho. Nie je to bez chyby, ale celkom.. (nechcem zakríknuť)!! Mám presne mesiac na to, aby som dala váhu pod 70!!! Ja mám už zaplatené tie šaty na tú svadbu. a vyhodiť 2000 sk za požičanie a nakoniec si ich neobliecť kvôli tomu, že sú mi malé, by bolo strašné!!!!! ja sa takisto cítim veľmi zle, už skoro vôbec nenosím obtiahnuté tričká, lebo tie "pribraté" špekačky na sebe vidím, a hlavne cítim! a je mi to veľmi nepríjemné!! Tak teraz také voľnejšie tričká..
A inak? inak tiež taká nafigu situácia čo sa týka súkromného života.. teda tak na striedačku. Chvíľu sa zdá, že je všetko super super super, a v zápätí mám pocit, že to každú chvíľu totálne rachne!... nejaká som v poslednom čase zmätená! a určite to je aj tou váhou!!:(

Inak ja pozerávam na túto stránku dosť často, či ste si niektorá nenašli čas napísať, takže ja tu budem v septembri určite! :) už teraz sa na vás teším!!
Ale hlavne vám prajem kočky, nech vám najbližšie dni a týždne odnesú všetky problémy a starosti a načerpáte nové sily na pokračovanie :)) teším sa! Tak si užívajte ešte slniečko a letooooo :))ˇ))

jessulík

ahojte dievčatká moje.pravdu povediac aj ja som sa vykašlala na diétu a aj som pribrala.až na to že mám 69 kg sa cítim velmi zle.až privelmi to vidieť.ale chcem sa v septembri vrátiť k diéte.skôr asi nie.deti doma a samé opekačky a stanovačky.
meduska aj mne je lúto že prežívaš takéto ťažké obdobie.dúfam že sa to vyrieši a bude všetko ok.prajem ti to.zatial sa drž.
kočky moje vidím že to ide fakt dolu vodou.aspoň so mnou:)) v septembri sa stretneme tu ak tu ešte budete.čo vy na to? ja to plánujem vtedy začať a vážne.dovtedy to asi nepôjde u mňa.ak vy idete na to už teraz tak vám držím palce a prajem vela vytrvalosti.

lochneska

Tak popravde ja som sa na to vykašlala s tým, že jediné čo dodržiavam je delená strava... a sem tam ovocný deň, váhu si držím, ale mala by som s tým niečo robiť... V novembri ma čaká stušková :(
meduska: držím palce, aby ti všetko vyšlo, bud silná!

Džana

Bože Meduska, nezávidím Ti takú situáciu! Ale je vidieť, že si veľmi statočná a zachraňuješ čo sa dá! :) Netráp sa žiadnou diétou, vidíš, že stačí keď prídu problémy... Drž sa kočka moja!!! Veľa síl a energie!!

Ja som sa ako tak dostala do starých koľají, aspoň zatiaľ. Mňa tiež čaká tá svadba a tie moje krásne šaty. kedy ideš ty na svadbu? ja 12.9.
A ostatné bambule kde sú, haloooo?!

meduska

ahojte kočky - za posledne 3 dni som pila iba čaj . . .keď sa dozviete o začinajucom pomere svojho muža-je to riadna odtučnovačka. Mam teraz 72. Tiež idem 5.9 a aj okolo 26 na svadbu.Saty su prenadherne a luxusne. Ak to pojde takto dalej-budem mat okolo 65 v sept. Este aj robotu menim-zachranujem rodinu a sefka mi to dava pocitit. Ziadnu 90dnovku teraz nepotrebujem . . .neprajem vam takuto skusenost.

džana

ahooojteee, dlho som sa neukázala, ale pozerám, že ani vy nemáte času. Tak vás aspoň pozdravím a oznámim, že ja som na dovolenke pribrala cca 1-2kg.. a teraz sa pohybujem okolo váhy 72kg.. čo som veľmi nespokojná. Hlavne na bruchu to vidím a dosť mi to vadí. navyše - za mesiac má kamarátka svadbu a keďže mám už šaty zajednané na požičanie a sú fakt krásne, nechcem sa ich vzdať. Takže za tento mesiac to musím dať určite pod 70kg!! Len sa neviem zapracovať naspäť do kolobehu.. dnes bol taký malý pokus. nebolo to najhoršie, len večer - doma som to pokašlala. Zobla som si z hocičoho, ale zase som sa neprepchala!! aspoň niečo. Zajtra skúsim dať celý deň len ovocie. Tie naše božské broskyne, mmmm :)) a čo vy bambulky moje???
Inak meduska- dobrá si keď na dovolenke schudneš! :) Vidím, že aj tebe sa darí. asi každému okrem mňa..

meduska

Ahojte kočky-ja som prisla z dovolenky-a tam som schudla . . :DD-všetko tam bolo tak drahé, že som sa postila.Ale na druhej strane-vobec mi ani nechutilo-a zistila som-ze tam dokazem fungovat na 2 jedlach denne a ovoci a ide to dolu . . .