MA MILENKU?

Príspevok v téme: MA MILENKU?
zanetta

Nasla som priatelovi s ktorym zijeme v mobile smsku ktora vo mne vyvolala zvlastny pocit. Ja nie som ziarliva ale toto ma zoziera. S muzom chodievame domov niekedy cez vikend k svojim rodicom a niekedy ide aj sam ked nemozem. Tam chodieva s kamaratmi von na pivo, futbal atd. a mne sa zda ze tam existuje este niketo okrem mna. :( Mame súpolu dve deti, maleho synceka a 10 r dceru. Je zodpovedny ale mne sa zda ze mu chyba volny zivot ako za slobodna. a co ta druha? Vie o mne a o detoch, to som citala v smske. Ako teda moze?

tinka228

máš to ťažké. nepoznám teba ani tvojho muža, ale z tvojich slov mám pocit, že mu na tebe a rodine záleží aj napriek tomu čo urobil/neurobil. ak by mu bolo všetko jedno a tú ženu miloval, priznal by to a nehovoril ti, že ťa ľúbi. ale zas na druhej strane už toľko ľudí ti povedalo, že niečo s tou dievčinou má, tak neviem. a možno si s ňou len veľmi dobre rozumie a preto sa s ňou stretáva. veď priamo pri sexe ich predsa nik nevidel. možno sa ťa snažím zbytočne utešiť, ale nejde mi do hlavy prečo by ti potom hovoril že ťa ľúbi a všetko by popieral. a máš pravdu scény v krčme by nič nevyriešili, ba ešte zhoršili. a vysvetlil ti vôbec prečo sa s ňou stretáva? a čo tá sms čo si mu našla? k tej sa ako vyjadril?
ak by to bolo čisto len o sexe tak sa nečuduj, že tá žena je pravý opak teba. keď sa už chlapi znížia k tomu aby, podviedli, tak vraj väčšinou hľadajú to, čo nemajú doma. držím ti palce, aby sa u vás doma všetko vyriešilo a boli ste opäť šťastná rodina. daj vedieť ako sa to u vás vyvíja.

zanetta

Celu noc som nespala, stale nad vsetkym rozmyslam. V byte sa somnou ani klucky na dverach nerozpravaju, lebo vraj pocuvam blbe reci, ci mi nepreskocili. Ale ved to som aj cakala ze vsetko popre. Vcera som volala s kamaratom od nich z dediny a povedal mi ked som sa ho spytala ci sa nieco suska o mojom muzovi, ze to by sme si mali vybavit spolu. Ale na moje naliehanie podlahol a povedal mi, ze vsetci chalani v krcme vedia z koho ma moj zamotanu hlavu vzdy ked je tam a ta baba tam dojde. Ze je dokonca uplne ina ako ja. ja som malicka, stihla, ona je opak mna. Ja neviem az teraz mi vela veci dochadza v nasom zivote :( Vraj ho ta baba na zaciatku nechcela ale moj muz za nou behal a vytelefonovaval jej. Ako mi moze do oci klamat a nasej dcere :( To ze sa do nej zapozeral ked som bola s malym v porodnici, tomu som neverila. Ved to bol druhy najstastnejsi den v nasom zivote a on sa nahanal za mladou holkou? Vcera mi povedal, ze mi sibe a ze nikoho ineho nelubi len mna. Tak je to len o sexe? Kamarat mi povedal, ze ju nepoznam lebo je z druhej dediny ale ze je velmi pekna baculka. Mna porazi, take sa mu nikdy nepacili co som si myslela. Teraz je u nas ticha domacnost, neviem co bude dalej. Nechcem spravit to, ze pojdem k manzelovim rodicom do dediny a nabehnem tam do krcmy robit poriadky a presvedcit sa ci je to pravda. Neznizim sa tak. Pravda je,ze by som najradsej odisla niekam prec, ale su tu aj deti a hlavne dcera je otcov milacik tak by to znasalo strasne zle keby vedela ze sme pohadany. On je vynikajuci otec, nikdy sme nemali problemy ani financne,ani ine. Starsia dcera si snim rozumie viac ako somnou, lebo som na nu prisnejsia a on jej vsetko dovoli. a ked sa narodil syn,tiez bol super otec, teda aspon sa zdalo. Ale ako mohol podviest ked som ho vtedy najviac potrebovala? :((( Dnes pojdem pre deti a uvidim co bude dalej. Musim sa hrat pred malu na to,ze sa nic nedeje...

kikinka20

toto ma do krajnosti vytocilo, zabila by som ju kurvu jednu AKO to mohla spravit a AKO to mohol sptravit on, SI nikdy nic nevazil!!! uplne ze som strasne empaticka.. ale toto je fakt na mna vela.. prajem ti vela sil zlata moja:(((

dadka21

aho zanetta, je mi to strasne luto cim prechadzas, a budem ti drzat palce ako dopadnes. Ako som si precitala tvoj prispevok tak mi to pripomenulo moju kamaratku, ona tiez chudinka moja lezala v porodnici, prave porodila svoje druhe dietatko a ten jej manzel, pankhart jeden sa valal v posteli s prostitutkov, neskor sa zistilo, ze to s nou taha uz dlhsie, chudatko moje je terz sama a s dvoma detickami a s ocami plnych slz :-(((chudatko moje tak mi je jej luto...ale dufam,ze ty takto nedopadnes a ze su to len klebety drzim palce a daj vediet ako si dopadla

tinka228

žanetka to mi je strašne ľúto. ak už nechcel byť s tebou a deťmi mal ti to povedať na rovinu a nie robiť takéto podrazy poza chrbát. ak budeš mať silu daj vedieť ako si dnes dopadla po rozhovore s ním. myslíš, že ju miluje alebo je v tom len sex?
ešte ostáva dúfať, že tá suseda, ktorú si stretla mala info "jedna pani povedala" (klebety sa narobia rýchlosťou blesku a obzvlášť na dedine) a tá krčmárka má naozaj pravdu (bez ohľadu na to, že je to jej sesternica). veľmi ti želám aby to bolo tak a aby ste si všetko vyjasnili. ozvi sa.

zanetta

Bola som dnes s tou holkou z krcmy a pytala som sa jej ci tam ozaj byva do rana s chalanmi. A povedala mi, ze ano. V tescu som stretla muzovu susedu z dediny a pytala sa ma, ci som slepa ze uz vsetci v krcme vedia skym moj muz spava. Skoro ma porazilo, nevedela som ci sa mam rozrevat alebo co mam robit. Tak som jej povedala, ze som sa na to pytala krcmarky a ona na to, ze ved ta "holka" je jej sestranica, co myslis ze ju zradi? Vraj ma 22.rokov, ja uz 32 :( vraj to trva od maja, kedy som ja bola v porodnici ked sa nam narodil nas maly syncek a on so starsou dcerou odisli k mame na dedinu. a v krcme oslavoval syna a motal sa len okolo jednej baby z vedlajsej dediny, ale ona ho nechcela na zaciatku. A este sa ma tak suverejne opytala ta suseda, Tebe to nevadi? A ja hlupana som mu verila. a ze to dokazal zacat akurat vtedy, ked som bola v porodnici a s malym. Ja tomu stale neverim :( Odvtedy vraj vzdy ked pride do krcmy a je tam aj ona, tak sa spolu nenapadne vytratia. A ze ich spolu nacapali aj na terase ako sa bozkavaju. Vsetci ho tam poznaju tak neviem preco to spravil.Ked mi toto hovorila, islo ma roztrhnut aj som plakala. mame predsa dve deticky a este chcel somnou dalsie. Teraz je v praci, ale ked sa vrati na vsetko sa ho opytam. Deti som dala nasim do zajtra. Neviem co bude dalej.. :( baby ja som mu nikdy nebola neverna :(

tinka228

tak teraz mi to pripadá nejaké divné. on ti nič nepovedal a ty si sa neopýtala? pritom určite vie, že si tú sms čítala. to ja by som určite nevydržala a opýtala sa ho.

zanetta

Nie teraz asi pred 2 tyzdnami a nic sa ma nepytal zatial. Ale dcera ho otravovala ci nepojdeme cez vikend k jeho mame a zrazu (1x v zivote) sa mu nechce.

zanetta

Ta smska mu prisla ked som bola v spalni a on tam mal mobil, preto som to precitala. Este som sa ho na to nepytala len som zavrela telefon a sla dalej. Ale som zvedava na zajtrajsok. Inak to cislo nemal v mobile ani ulozene.