Permanentny make-up

Barbara 8

Podla mna to, aky bude výsledok permanentného makeupu nie je len na tom kto tetuje. Je to aj o starostlivosti aku clovek tomu venuje. Ja osobne mam permanentny makeup obocia a nemala som ziadne chrasticky. Obocie som si po dlhorocnom vahani dala spravit u Veroniky Kocianovej, nasla som ju nahodou a nelutujem tych 150 km,ktore som absolvovala,aby som sa k nej dostala. Je to mila energicka zienka,ktora vie co robi. A cena bola 120 € aj s anestetikom. Ano v cene nie je pretetovanie,za to doplatite potom 85€,ale je to do pol roka a preteuje Vam ho cele nanovo....

zuzka-79

Dobrý deň,
na permanentný make-up vrelo odporúčam Veroniku Kocianovú. Som nadmieru spokojná s jej individuálnym prístupom a s jej prácou. Mám 100% výsledok vďaka jej profesionalite, šikovným ručičkám a odborným skúsenostiam. Ak permanentný make-up tak len u nej !

Katarína 0729

Vrelo odporúčam mladú šikovnú Veroniku Kociánovú ! Nádherné predkreslenie obočia, profesionálne vystupovanie a spokojnosť s konečným výsledkom natetovaného permanetného make-upu je maximálna :) neváhajte ženy a hlavne sa nebojte, stojí to za to :)

Veronika sh.

Ja som bola osobne u Veroniky Kocianovej. Z jej prácou som maximálne spokojná , je profesionálna . Cena je 99 + 21 anestetikum. Oceňujem je príjemný prístup a profesionalitu. Vrelo odporúčam pracú permanentného make-upu.

Alaotakaja

Zdravim, ja som si dala urobit obocie aj ocne horne linky u p. Veroniky Kocianovej.Je to mila zena ale musim povedat , ze bezbolestne ( ako to uvadza) to nebolo ani nahodou!!Dodrziavala som presne pokyny po tetovani. Moje obocie vsak potrebuje pretetovavie, nakolko na niektorych miestach povypadaval pigment!!! co som si ista ze nieje mojou vinou!!! Ocne linky mi nieje vidiet!! Pri vybere kozmeticky som si neuvedomila, ze p. Veronika nema v cene tetovania aspom jedno pretetovanie.Cize ,cele riziko z vysledku nesie zakaznicka.Nasla som v BA salony ,ktore poskytuju rovnake sluzby a kde 2 az 3 pretetovania su v cene!! Tak, ze pani Veronika , Vasa cena 99€ nieje akciova!!!!je to zavadzanie klientky. No na Slovensku je to tak!!!

matylda

tak ty nemas permanentny makeup /diskutujuca podo mnou/, ale hlavne ze sa mas na 10 riadkov co vyjadrovat a ospevovat pracu veroniky k..., tieto reklamy su viac ako trapne....

VeroNikaAnjelicek

Tak ja zatial sice nemam osobnu skusenost s permanentnym make-upom, ale co som mohla zatial vidiet pracu tzv."odbornicok", tak katastrofa, to sa neda porovnat s pracou Veroniky Kocianovej, nakolkp jej praca je naozaj odborna aj zo zdravotneho hladiska, nakolko sa vyzna aj v tejto oblasti a ma presnu ruku, zena sa po navsteve u nej nemusi hambit niekam ist na verejnost, citi sa sexi a citi sa sebavedome, kedze praca je naozaj precizna. Ale dalsia vec je aj pristup. Je profesionalny a ludsky, ma vxtah k ludom, ma srdce, a kazda zena, ktora od nej odide, sa citi naplnena aj po dusevnej stranke. Praca Veroniky Kocianovej ma ako som uz neraz spominala ma srdce a dusu a to je viac ako vsetko ostatne ;-)

Lolinka

Ja by som chcela upozorniť aj na riziká permanentného mejkapu, lebo ja som tá osoba, ktorej sa to týka a ktorá na to doplatila. Nechala som si tetovať pery, samotná procedúra dosť bolela, celé mi to napuchlo, ale ok. Hovorila som si, pár dní nevyjdem z domu a potom to už bude dobré. Lenže nebolo. Moje telo na tú látku reagovalo alergicky, čo som nečakala, keďže nemám takmer žiadne alergie a ani som o niečom takom nikdy nepočula, ani kozmetička ma nepoučila, že niečo také hrozí. Dostala som z toho ekzém, ústa mi mokvali a vytvorili sa na nich aj v okolí bolestivé pľuzgiere. Kožná mi nasadila lieky proti alergii, ktoré som musela brať tri roky a raz mi ich musela zmeniť na silnejšie, lebo prestávali byť účinné. Teraz je to 5 rokov od toho dňa, ekzém už väčšinou nemávam, ale raz za pár mesiacov sa stále objaví. Vtedy si dávam na ústa kortikoidnú masť a beriem zase lieky, po pár dňoch sa to vyhojí. Pritom tá farba mi za pár dní opadala, na ústach nebolo nič vidieť, ale ten pigment bol a je stále vnútri. Je to asi rarita, mať na toto alergiu, nepoznám žiadnu ženu, čo by niečo také mala, pritom poznám viaceré tetované. Moja kožná mi tiež hovorila, že niečo také ešte nezažila. Ja som si až po tom, ako som mala stanovenú diagnózu našla podobné prípady na internete, z anglicky hovoriacich krajín. Aj obrázky a ja som to mala teda ďaleko horšie, ako sú tam tie prípady zobrazované. No v každom prípade treba si na to dať pozor a radšej sa nechať otestovať. Lebo tie roky utrpenia potom za to nestoja.

Makarena20

Milá Veronika odborníčka na vsetko co urobila 100000 permanentov, rada by som vedela ze kde sa Vám podarilo urobit tých tisíce permanentov ako sa prezentujete keď oprávnenie k podnikaniu teda živnosť ste si založila až 6.1.2014

marlena321

a na zaklade posledneho prispevku som si aj ja urobila obraz, ak si niekto dovoli napisat, ze nebol spokojny so sluzbami , hned sa tu ide pani vyhrazat karmou, pripadne ma pocit, ze jej niekto zavidi. Nikto nie je dokonaly pani Veronika, verte ze ani vy nie, stale je co zlepsovat a stale sa musime ucit a ak si niekto mysli o sebe ze je, tak je to skor smutne, ako na zavist. Vela pracovnych uspechov zelam, potom nebudete mat tolko casu sledovat internetove diskusie, ale venovat sa praci:D