Prosím rýchle odpovede,súrne

Príspevok v téme: Prosím rýchle odpovede,súrne
luckaaaaaaaaaa

Mám jeden problém.S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk v stredu.Včera večer som ASI užila tabletku 21:00,neviem to 100% lebo som telefonovala a teraz som si nie ista ci som ju uzila.Preto som si dnes rano 7:45 zobrala z nového blistra akoby druhú tabletku.Chcem sa opýtať,narušila som si tým nejako cyklus,ak som ozaj užila tabletku 21:00 a teda ráno to bola druhá tabletka s časovým rozdielom 10 a pol hodiny?Mám normálne dobrať všetky tabletky z blistru(teda zvyšných 12)a potom mať 7 dňovú pauzu?Môžem otehotnieť?
Prosím odpíšte mi

luckaaaaaaaaaa

Ved sa pytam ci sa nieco stalo ak som zjedla jednu tabletku vecer 21:00 a druhu rano 7:45?
Mam normalne dobrat vsetky tabletky z blistra?Teda ich uzijem 22?nevadi to?Mam si dat normalne 7 dnovu pauzu po dobrati?

zjuzjika

inak ma zaujima, ze ako si nemozes byt ista, ze si tabletku nezobrala,,,,ved vidis, kolko tabletiek mas v blistri a ked beires poslednu, tak blister vyhodis a tym padom je jasne, ze si ju zjedla.....

fenrir

samozrejme, že môžeš byť tehotná, nie počkaj akurát som dotelefonoval jasné, že nemôžeš byť tehotná

luckaaaaaaaaaaaaa

Takže mám normalne dobrať všetkych 12 tablit,teda normalne dnes tu zo soboty(akokeby som uzila 22)nemoze mat to vplyv na to,ze otehotniem,ze som si dala 2 tablety a ucinok sa nejako znizi?Pisala som na antikoncepcia.com,ale ziadna odpoved.

18hvizd

kludne pokracuj dalej..mne sa raz satlo nieco podobne....dala som si tabletku..a az po par dnoch som zistila,ze som si pravdepodobne dala uz asi druhu.

moniqa87

tiez si myslim, ze otehotniet nemozes, ale o tom uzivani tabletiek sa radsej porad s gynekologom...
alebo skus napisat dotaz na
www.antikoncepcia.com