Ľahka vysoka skola

jainna

GOODNESS - pokiaľ ma pamäť neklame tak daný človek má aktuálne vyštudované tri vysoké školy (aj keď jednu sa mi zdá, že len Bc. stupeň)

ale hej, jeho názor a odkaz je jasný. VS Ťa do praxe nepripraví nakoľko Ťa učí už niečo zaužívané, alebo v prípadne než doštuduješ zastaralé...

sweater

celkovo je to tak ze ta uroven klesa, ale samozrejme ze to neplati pre vsetkych do jednoho, stale su skoly resp. odbory ktore len tak niekto zadarmo nevystuduje, je vela takych co ziskaju titul skoro zadara a su to taky odbornici na zaplakanie, ale stale je aj dost takych co ich skola bavi a vo svojej profesii budu raz dobry. skatulkovat cely narod asi nejde, ale ze to tu upada velmi rychlo ti oponovat nemozem, je to tak zial..

tpch

A co ked podnika? To je nejaka zasluha? Ano, mozes prezit, lebo primitivnost je niekedy vyhodnejsia ako zlozitost, ktora ma vacsiu poruchovost. Nic to vsak nemeni na fakte, ze Slovaci ako blbi vymru.

cosanostra88

tpch si idiot:ä.co o evolucii trepes.ja nemusim vediet kam dam dajake i radsej pisem bernolakovcinov a mozem byt skveli programator ci matematik,co ma spolocne i abo y z inteligenciou a prezitim?mozes byt jazykovedec a nejaky tesar ci murar prezije a ty nie.poznam plno ludi co maju dobre fleky a potrebuju titul len aby sa nanich udrzali,polovica politikov si tituly kupila a 1000sice ludi podnika ma sa dobre a nema skoly dokonca osobne poznam jedneho co ma len zakladnu a uspesne podnika.:)

Laurina22

Vies Tpch ale teraz si predstav ako sa musime citit my,studenti,ktorych studium bavi a zaujima ked nas porovnavaju s takymi nulami?

tpch

No ved ja suhlasim! Kvalita studentov brutalne klesa. Z tychto studentov sa rodia novi pedagogovia na tychto VS, tak klesa a kvalita VS. Podla mna je uroven skolstva u nas absolutne zufala. A ten material, co odtial vychadza, je coraz horsi. Ved si pozrite len pravopis na tomto fore. Ked niekto nezvladne pisanie "i" a "y", ako zvladne ine veci? A diplom ziska. Tato krajina speje do zahuby, naozaj sme absolutne sprosty stadovity narod. Sme odsudeni na zanik a je to tak dobre. Hlupaci zaniknu v procese evolucie, lebo budu v nevyhode voci inteligentnejsim. Skoda len, ze sa tento proces neda urychlit.

Laurina22

Tpch ale aj u nas sa napriklad najdu jedinci co ani nevedia,co studuju.Je chore,ze VS zacinaju prijimat ludi bez prijimaciek,ved hlavne,ze skola ma peniaze...

Ale tak to aj potom vyzera ja to vidim u nas su neskutocne rozdiely medzi studentami.

Podla mna osoba co nevie ani kde je a nema zaujem o dany odbor nema na skole co robit...