MAM PROBLEM S VLASMI!!!!KONKRETNE S ODTIENOM/AMI

Príspevok v téme: MAM PROBLEM S VLASMI!!!!KONKRETNE S ODTIENOM/AMI
xix

mam taky problem,ze v lete som si dala melir-blond a chytil do oranzova dokonca som si ho ani rovnomerne nenaniesla!!!!mala som tam toho vela nakydaneho,takze to bolo skor ako oranzova farba nez blond melir!!!teraz mam vyrastenu stredne hnedu(prirodzeNA) farbu a dlhy pramen oranzovych pramenov,nevyzera prave najlepsie...
chcel by som si zakupit PALLETE COLOR SHAMPOO,ale teraz mi to bude robit kamoska,lebo sama si uz vlasy farbit nechcem nikdy,po zlych skusenostiach!len sa bojim,ze ked si kupim neaky napr.hnedy odtien(napr.gastanovy,alebo cokoladovy)tak mi to tie moje prirodzene hnede vlasy ktore mi vyrastaju prefarby na hnedo ale ze tie zvyskly oranzoveho meliru sa po pouziti hnedej farby chytia do cervena alebo hrdzava co mam robit?poradte!a aky odtien si mam dat?bude ten hnedy spravny vyber?dakujem velmi pekne!!!

xix

no ten prispevok som pisala v januari,presli dva mesiace a ta palletka sa mi uz aj stihla vymyt uz po nej nemam ani stopy,skoda...naschval som si kupila svetejsiu aby mi to chtylo na taky odtien aky som chcela a chytilo...pekne to bolo:)ale tych 24 umyti to nevydrzalo asi tak 10

momentka

pocuj xix, palete su sice sampony na 24 umyti, ale neumyju sa ani za boha. cize- ked si das akukolvek inu trvacnu farbu podobnu tvopjej prirodzenej, vysledok bude ten isty, snad aj lepsi, lebo tie humusne paletovske sampony hnede proste chytaju na tmavoo uuplne tmavo..

ale- mozno sa mylim a aj dufam ze sa mylim, ked si si uz tu paletku dala. ved daj vediet

sweet_lolitta

ked sa tolko bojis, tak chod za kadernickou, ved na to su vyucene, ze ti namiesaju farbu aku chces a maju aj setrnejsie farby ako z drogerky.

tom

Tak me se stalo to same, mam hnede vlasy, dam si melir, po 35 minutach oranzovy. Tak si ho tam necham jeste dve hodky a pak? Oranzovy.... celkem sranda ale se...e me to. Jinak to byl opravdu hodne, asi nejvic zesvetlujici melir, takze malo peroxidu tam asi nebylo...

tyrusqa

ale celkovo aj ked ti chyti dobre,ja by som si palette uz na hlavu nedavala.mam s nou najhorsie skusenosti..aaale kolko ludi,tolko nazorov.

xix

ja ho mam kupeny a dnes si ho idem dat -svetlohnedu!ale ja svetlohnedu ani nechcem,staci mi stredne hneda ale tmavsia uz nie!myslite ze ako mi chyti ta svetlohneda?dufam,ze cierna z toho nebude...