Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

davidco

helllllo, najlepsi liek je LOCERYL 5 perc. lak na nechty. Je tam pilnicek, cistiace vreckovky a lak.... davam tomu nechtu tak 4 mesiace a dovidenia krasny a zdravy, len treba poctivo 2 krat do tyzdna dodrziavat osetrenie....paaaaaa

ajcina

Ja som mojej matke na už pokročilú pleseň na palci na nohe začala používať Citro kvapky, ktoré dostať v lekárni a môžem povedať, že asi po 3 mesiacoch má matka nechet už skoro celkom zahojený. Osobne môžem povedať, že s Citrokvapkami mám len tie najlepšie skúsenosti, pomáham si s nimi liečiť herpes na perách, afty popáleniny...

levicek82

Poprosila by som tú slečnu čo má skúsentosť s liekmi od kožnej na zelenú pleseň na nechtoch, nech dá vedieť ako sa volajú, aby som si ich dala predpísať. Ďakujem

acka

kazdy den si natierat nechty s novym pripravkom nailner repair dostat v lekarni uz uzivam druhe balenie natierat pokial stare nechty nevyrastu natieram si aj nenapadnute nechty uzivam uz treti mesiac zatial pomaha treba vyskusat

karioll2

haninka
samozrejme,ze deti nakazis.co si myslis,ako sa prenasa pliesen napriklad na plavarni?
velmi dobre je si nohy namacat v hypermangane,ale aby bol slabo ruzovej farby a kozna ti da mast na ten palec.ked po tebe ide ini do vane,vydrhni ju savom

Haninka SNV

mam plesen na nohe konkrektne na velkom palci ........ vybrala som nejake lieky. poradte mi ze ci je lepsie pouzivat lak ,(na plesne na nohach)...alebo lampu BIOPTRON. a chcem sa este spytat je chytlava plesen na nohach ked sa sprchujem vo vani .... vanu vzdy umyvam je to mozne aby tu plesen chytili po mne deti???????? a ked sa este moze spytat moze sa plesen na prste vratit?????? DAKUJEM a cakam na radu!!!!!!!!! dovidenia

78570

Ahojte vsetci problemoví!
Ja dobre poznam co je to pliesen na nechtoch.Je zelej farby a tosku dlhsie mizne.Ja ju mam koli tomu ze si lepim umele nechty a asi nie asi urcite to robim uz dlhu dobu neodborne, lebo mi tam hocikedy vnikne spina al.vzduchova bublina a to je pricina pliesne. K tomu sa priznam ze svoje nechty nemam lebo si ich obhryzam uz dlhu dobu.Je to moj zly zlozvyk ale je to tak.Neviem si pomoct.Ale k veci: uz som to raz mala a mam to opat a preto Vam poradim co mi pomohlo.Bola som u koznej a dala mi nejake super tabletky, ktore stali do 1000sk ale preplacala ich poistovna takze som neplatila nic, fakt pomohli a ani neviem ako a narastli mi krasne nechty, nechapala som, lebo od detstva si nechty obhryzam a prvykrat som mala svoje nechty krasne, dlhe a nadherne.Ale opat som podlahla a musim zajst ku koznej lebo ich mam opat chore a na dvoch prstoch mam pliesen.Ak mate zaujem o info, nazov lieku tak napiste a po navsteve lekarky Vam napisem nazov.

mirka 23

Tak ako pisal RNG. Ja mám rozrobený kokosový olej a Citricidal, je to pecka. (pol deci kokosaku a 2 kvapky Citricidalu) Toto použivam aj na tvar a potieram si s tým aj nechty, ale v mojom pripade ani nie proti pliesni, ale na vyživenie nechtov, ale samozrejme pomaha to aj na pliesne.