Ako sa namalovat?

Príspevok v téme: Ako sa namalovat?
majka_

chystam sa na ples a chcela by som radu ohladom malovania sa. budem mat cokoladovohnede saty a mam tmavohnede oci a vlasy. ake jednoduche a pekne licenie oci a pier by ste mi odporucali? totiz chcela by som, aby mi vynikli oci, vlasy a saty, kedze su rovnakej farby. oci mam pekne velke a vyrazne, aj ked namalovane nie su. postavu vsak nemam velmi atleticku... par kg navyse. ale nie som obezna.

evitta

No pokial je Majka studeny, (zimny alebo letny typ), co podla jej opisu je, zlatiste tiene potlacia vsetko co je pekne na jej tvari. Len ju to urobi starsou a "unavenou". Preto som navrhovala navstivit profesionala. Urcite by som volila zemite ocne tiene, popolavo-hnedu, alebo aj olivovo zelena bude fajn. Doprostriedka pohybliveho viecka mozes pouzit cyklamenovu farbu Flitriky jednoznacne striebriste, licka ruzovkaste a nie marhulove. Na oocie pouzi tiez popolavo hnedu.

poliewoocka

Ahoj Majka,
v tvojom pripade by som volila kombinaciu zlato-hnedej farby. Licenie oci moze byt vyrazne, ide o ples, tam chces zaziarit:)ako podkladovu bazu pouzi svetly tien, hneda sa potom nebude rozpijat a zbiehat.Vhodna je jemna slonovinova farba(ivory), jemne bezova, alebo kremovobiela. Potom si viecka klasicky nalic, pricom dbaj na to, aby tvoje oci posobili harmonicky. Asi mas s licenim skusenosti, ked sa nejdes dat profesionalne nalicit. Zlatistu do vnutorneho kutika, postupne prejdi do hnedej..