Rakovina krčka

golda56

Ahojte kočky!

...pozorne Vás čítam...jaja-jaja...môžeš miprezradiť aké produkty doplnkovej výživy si brala...?...ako to nie je tajomstvo...
Ďakujem

trina

žienky...som šťastná....výsledky mám ok. žiadna rakovina....držím palce aj vám ....idem ich zajtra odniesť svojmu gynekol.

trina

43, výsledky budem mať v stredu. mám troška strach, ale verím že to bude ok.drž palce dam vedieť ako to dopadlo...

trina

doteraz som mala len cysty, a cyto bolo zatiaľ stale ok. tak dufam, že to dopadne dobre....potom vam dam vedieť...tiež ma prekvapilo že ma hned poslal na ten zakrok, ale asi vie čo robi...

jaja-jaja

pokračovanie : lekárka mi povedala, keď išla písať správu po vyšetrení, že to vôbec nenaväzuje na moju diagnózu. Ako keby išla písať správu úplne inému pacientovi.

monika11

ahoj trina,
vysetrenia, ktore mas na sprievodnom listku sa robia pod celkovou narkozou, su kratke, cca 10 min., sluzia na presne urcenie vysledkov, je to kytretaz maternice, kedy ti vezmu vzorky priamo z maternice a z kanalika krcka maternice, na zaklade histologickeho rozboru vedia presne urcit diagnozu, a kedze si pred tym nespominala zle preventivne vysledky z cytologie, je velka pravdepodobnost, ze ti objavia snad nejake zmeny - dysplazie, ci polypy a podobne, co sa da vsetko jednoduchymi operaciami liecit, neboj sa, operacia je kratka, nic necitis a poobede ta aj pustia, a vysledky ti urcite dopadnu dobre, nemysli na najhorsie, medzitym je mnoho inych a hlavne liecitelnych faz