Alergia - ockovanie

milada13

jeej..ďakujem,no o tom som bola aj ja zatiaľ oboznámená,že sa čaká pol hodinu po injekcii,ale neviem,že aké vyšetrenie robí alergológ pred injekciou..tak ak by si mohla prosím napíš to tu..ešte raz ďakujem

danka...

Milada, dam ti vediet na buduci tyzden ako to prebehlo. Ale co zatial viem, ze mi pichne vakcinu a potom sa pol hodinu caka.

danka...

No ja teraz neberiem ziadne antihistamika. Brala som len cez sezonu zodac. Mam alergiu na travy, buriny atd..Takze mam ten zodac zobrat tak 2 - 3 hodiny pred ockovanim?

dášenka156

Danka a aké antihistaminiká užívaš a hlavne koľkokrát za deň?lebo ak raz za deň účinok tabletky by mal byť od 12-24 hod..preto si treba dať tabletku tak,aby si bola ,,krytá,, liekmi..ale nedávaj si ju ani 1/2 hod pre..lebo niekedy to trvá kým zaúčinkuje...ja osobne by som si ju dala tak 2 alebo 3 hodiny pred injekciou

milada13

ahoj Danka.. aj mňa to čaká..prosím napísala by si mi potom,že ako to celé prebiehalo-že ako ťa lekár vyšetroval pred podaním injekcie,ako si sa cítila a čo bolo po tom??...budem ti veeeeeľmi vďačná..ešte raz prosím napíš to sem potom,lebo sa toho dosť bojím..ďakujem...a ešte jedna otázka-kedy ideš na očkovanie?inak k tej otázke ti moc neviem poradiť,ja užívam antihistaminiká káždý deň..ale ak niečo zistím,že ako sa to dáva tak určite napíšem