boľavý prst na nohe

Viky1230

Dobrý deň
Predvčerom mi opuchol prst na nohe (prostredník) a pomerne dosť to boli dala som naň octanovu masť ale je to skôr horšie ako lepšie... Dnes je 2 deň čo to mam a rozširuje sa mi to hore smerom k členku... Vôbec neviem ci by to mohlo byt... Taktiež mám teplotu ale neviem ci to súvisí s prstom

Rikino1234

Dobrý deň, dnes som hral futbal a keď som prišiel domov osprchovať sa , tak som videl na nohe na palci a spodnú časť mám uplne celú červnenú , čo mám s tým robiť ?
Vopred ďakujem za odpoveď.

sonyiiiii

Dobrý deň,už asi 3 dni mám problém s \\\"prostredníkom\\\" na ľavej nohe- z ničoho nič mi opuchol a bolí, nikde som nenarazila, neudrela sa. Problém je aj v tom, že na tej istej nohe mám zväčšenú žilu (nemám diagnostikované kŕčové žily, no problémy opúchajúceho lýtka som v minulosti mala pri užívaní HA). Bojím sa, aby sa mi to nerozšírilo ďalej, prípadne nenastal nejaký srdc.-cievny kolaps.

Neviete mi, prosím, niekto poradiť, prípadne podobné skúsenosti niekto má? Ďakujem

petrapetra

...mozno je to blba otazka, lebo to by si zbadala, ale nemas zarasteny necht?? ja som to mala asi pred dvoma tyzdnami...uz sa mi tam zacala robit modrina,bolelo to pri obuvani a pri uz slabom dotyku... tak mi pomohla pedikerka...medicinalna pedikura...

tercik

chcela by som sa opytat ci niekdo nema skusenosti scernanim sa nachtov,robi sa mi to hlavne na palcoch na nohach a neviem si pomoct cim to je,som malada byba a uz som vyskusala vselico dakujem za rady

homajo

Pri dlhšej chôdzi asi po takej hodine mám bolesti prstov na nohe posledných dvoch.Najprv mi začnú trpnúť a potom mám takú silnú bolesť, že si musím trocha sadnúť kým zo prejde.Na tejto nohe som mala zápal sedacieho nervu už dvakrát. Mám 61 rokov.

fraisee

mne sa stala taka vec: zakopla som, strasne za zacal boliet prst na nohe, no medzitym som aj pomaly zabudla ze som zakopla, nevenovala som tomu pozornost. nemohla som poriadne chodit, cakala som kym to prejde. a vysledok bol vyron 3 prstov, ked som sla do nemocnice o dva mesiace neskor, lenze sa s tym uz nedalo nic robit. cize chod s tym k lekarovi a na RTG

ida

prosim ma niekto skusenosť s operáciou nosnej prepažky a mandli prosim o informáciu ako to prebieha po operácii či to veľmi boli

123456

nejde o vyboceny palec? neviem ako sa ta "choroba vola" presne,,, zajdi k obvodnej... ece mozes mat necht zarasteny.... nefim nooo... nenosis uzku obuv???