chcem zakrit nedostatky postava:B

gretka

suzen, vies preco si myslim, ze je to lepsie ako keby bola anorekticka...? Lebo kopec bab v jej veku sa nimi stava. Podla mna ma dobry pristup a s tym cvicenim suhlasim, tym nic nepokazi a ani pravidelnou a vyvazenou stravou. Netvrdim, ze nema zit zdravo, len ocenujem jej pristup, ze to nechce drasticky zhodit :)

suzen_

gretka a preco by sa z nej hned mala stavat anorekticka/bulimicka????a keby mala 80 kg tak tiez povies ze radsej nech nechudne nech ma radsej problemi s chrbticou???
moze zacat chodit cvicit..bude sa citi lepsie a nebude musiet nic maskovat

gretka

ja by som praveze 17.rocnej babenke neodporucala chudnut,telo sa este vyvija a viac/menej aj zmeni. Takze podla mna je lepsie v tomto pripade potlacit nedostatky ako by sa z nej v priebehu roka stala anorekticka/bulimicka...

jdfjdokfd

tmave nohavice, vzorovany vrch aby si odputala od vacsich bokov. najlepsie by boli trosku volnejsie nohavice skor ako napasovane. su sper aj dlhsie svetriky do polky bokov, napriklad na zavazovanie v pase... snaz sa vyzvihnut to co je na tebe krasne nikto nie je dokonaly, a ty mas estelen 17, ja som mala v 17tich 60kg a 167cm, a prirodzene (NEHLADOVALA SOM) som schudla na 50kg, teraz mam 22...