prirodzene zvacsenie pier

fatina

fatinka
;) mas pravdu ja som si zacala vsimat baby uz davnejsie fakt malo ktora ma velku papulu :)
brala som to z rezervou ked sa mi smialy ze som papula po vsetkych strankach,ale teraz viem ze vela bab mi tu moju papulu zavidi heh,a jeden chlap ( kamos ) mi raz vies co povedal,"ze aby som sa neurazila ze to mam brat ako kompliment,ale ze mam krasne usta jednoducho povedane ako pracku na k,,, no skoro som spadla na rit ;PPP

fatinka

fatina,aj mne sa niektore kamosky posmievali,ze mam velke pery,nebolo zvykom mat take velke niekedy a pozri,ake sme s nimi teraz KOCKY,nic nepotrebujeme k tomu aby sme ich zvacsili,a len tak mimochodom tiez som uz pocula,ze mam pery ako angelina.

fatina

hej hej vela ludi mi ju zavidi tu moju papulu :))ale dufam ze len v dobrom ;P
najlepsie ked sa mi zacal robit herpes a vzdy ked sa mi spravi tak v strede na hornej pere tak sa smialy ze mi to ani nevidno kvoli tomu ake mam velke usta ;)) ked som bola mala sa mi vysmievali ze som cernosko :)

luna

Moja kamoska nema vobec pery sa da povedat.. A pochybujem ze takyto pripravok by jej pomohol, mozno by jej trochu opuchli, ale to je chvilkove. Ja som mala podobny "zazrak" od Gatineau a tiez postipkaval ako chili papricky, aj mi mierne spuchli pery, ale ako prestalo stipkat, odpuchli :-(