posadnutost?

Príspevok v téme: posadnutost?
posadnutaa

asi to sem moc nepatri ale aj tak skusim :)
myslim ze som posadnuta mojim priatelom. lubime sa ale mam pocit ze z mojej strany je to az posadnutost. chcem s nim stale byt, nastastie to nie je mozne, a ked nie som s nim tak sa zapnem na pokec aby sme si aspon tam pisali, nemyslim na nic ine len na neho, stale by som ho iba objimala a stiskala a tulila sa k nemu, ked sme s priatelmi vonku a on sa mi nevenuje tak to hned beriem tragicky, aj ked nahodou nema chut na sex tak hned si myslim ze uz ma nelubi alebo podobne hluposti. viem ze to nie je dobre uvedomujem si ze sa spravam ako blazon ale neviem ako sa mam toho zbavit. dnes som si povedala ze sa na ten pokec ani na icq neprihlasim. viete niekto poradit? nie je to moj prvy priatel ani prvy sexualny partner..

123456789

no tak asi keby si mal 15 tak by si nemal tak moc skúseností .. a ešte preto, že vo vela veciach nestotožnujem tvoj názor a to mám tiež vela skúseností :P

elenita22

podla mna to je normalne..je to klasicky stav zamilovanosti, ja takisto ak partnera lubim, chcem byt s nim den i noc, chcem sa s nim milovat stale ked sme spolu, no viem ze chlapi nemaju az taku vydrz preto sa to moze javit ze chlap nema zaujem, ale nie je to tak

luciša

Ahoj posadnutaaa, myslím si, že svojím správaním mu dávaš jasne najavo, že bez neho by si nemohla žiť a to je veľmi rýchla cesta aby sa s tebou rozišiel. Každý potrebuje vo vzťahu aspoň kúsok slobody a ty svojim správaním mu ju berieš. Ak ťa má rád a bude sa cítiť zle koli tomu, že je sám sebou a nejde ti vždy po vôli, môže sa madzi vami stavať bariéra, môže to jedného dňa nevydržať a výsledok bude rozchod. Z vlastnej skúsenosti ti môžem potvrdiť, že ak budeš sama sebou, ale nie takou lepivkou, ale aj človekom, čo má vlastné záujmy, vlastných priateľov bude váš vzťah kvalitnejší. Budete sa mať viac o čom rozprávať, keď sa stretnete, vaše stretnutie sa stane sviatkom a radosťou, nie akýmsi zvykom na dennom poriadku(ešte aj tan pokec yuck). Ak mu ukážeš, že vieš fungovať aj bez neho, bude si ťa viac vážiť a bude sa cítiť slobodný vo vzťahu.
A čo viac, až by vám to náhodou nevyšlo, búšila by si si hlavu o stenu, že si nechala celé svoje okolie, svojich priateľov, lebo by si ostala sama ako prst. Pamätaj na toto... nech robíš v živote hocčo, nevsádzaj len na jednu kartu, maj aj nejakú poistku. Držím ti palce.

andy

Nemáš náhodou nízke sebavedomie? Z toho by si potom mohla mať strach, že ťa opustí a preto si taká citlivá na každú kravinu, všetko berieš osobne. Popracuj na svojom sebavedomí, začneš mu viac veriť a bude to lepšie