Schudnime bez diet nastrocne

Príspevok v téme: Schudnime bez diet nastrocne
mendy

Tak ahojte mam 16 rokow a chcela by som strasne schudnut 5 kg aspon,mam taky napad mozme si tu pisat jedalnicky mne osobne to dost pomaha a cvicenia,ja som od dneska zacala naplno,myslim ze ked si budeme pisat jedalnicky to pojde lahsie a budeme sa podporavt mozme aj cez mail kto ma zaujem najlepsie vo veku 15-20rokow,a nie welka nadwaha:D

blake

holky, mozem sa pridat??? som uz sice stara babka- cerstvych 18 mam :o)) a mierna zirafka som 176cm/61kg... potrebujem na 57 schudnut....

ssia

tak čo, už sa vám niečo podarilo? mne áno, len mi váha dosť kolíše, dnes ráno trochu vyšla hore - 51.3kg a narástla som pol cm...pri mojej výške sa to počíta:)))

ssia

baby, to sa mi paci ze ste tiez take nizucke ako ja:))) ja mam 16r, 161cm/51-2kg, chcem dat tak pod 50 lebo to mam tak blbo ulozene. a hlavne vyformovat.

pred vianocami som schudla na 50kg, bolo to ovela lepsie, no tak chcem v tom pokracovat. len sa akosi neviem "chytit". o kolkej vecer naposledy jete? a co?

mendy

baby neuwerite co som dnes zozrala na ranajky:1croasant,1bebe,1 jogurt,3 rozky,preboha co je so mnou stale by som len jedla ach to bude asi tym ze som stale doma:(

mendy

wazim 160cm a 55,vjem ze to nieje dake katastrofalne,ale su mi niektore veci male tych 5 kg proste chcem dat dole,dneska napr.
ranajky:2mandarinky
obed:spagety s bolonskou omackou
vecera:spagety tiez,sme mali este navarene
pohyb:domace cvicenie dakych 15min

ane_marie

ahoj mendy =) ja mam 165/53..nechcem chudnut,len vyformovat si postavu..ja som totiz vazila 50kg,to sa mi vsak zdalo malo,tak som tri kg pribrala a vsetok tuk sa mi ulozil do dovtedy plocheho bruska,tak by som to chcela upravit..kolko vazis a merias ty?