môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

peto2009

boze, vy baby mate skutocne talent na vyber tych najvacsich idiotov :) Ja a par kamosov sme uz dlhsie sami a sme uuuplne normalni chalani, len mame nejak smolu na tie normalne baby. Ale vidim, ze takito drbkovia samozrejme nie...Bohovsky by ma zaujimalo, cim to je, aj v okoli sa akosi pozdozrivo casto stazuju kamaratky stal na take veci, ze ja uz by som ten vztah 10x ukonci. Az im mam 100 chuti povedat, ze si ich vybrali samy. Cim to, ze s takymi trubami ste tak dlho a davate im aj 10 sanci, ved tu beha tolko normalnych chlapov boze, len otvorit oci...

Inak ale bez debaty, ak chlap zhodi svoju priatelku ked place (ak teda neplace kvoli zlomenemu nechtu) neznamena to, ze je necitlivy, ale ze je to chudak. Sice som pred priatelkou nikdy neplakal, ale keby sa toho dozijem, a ona ma tak zhodi, tak som s nou naposledy.

shenya

dadka, okamzite sa s nim rozid!!! to su ti manipulatori, ktori si musia na zenach dokazovat, aki su silni a uzasni. ja som to ziez zazila, ale nastastie som stretla mojho terajsieho, ktory mi otvoril oci a ukazal, ze muz sa moze k zene spravat aj normalne. bala som sa predtym, ze si uz nikoho nenajdem, ze ostanem sama... fakt sa s nim rozid, kym je cas!

xennia

Dadka, myslím že i jeho to zamrzelo len to nedal na sebe znať. Chlapi si myslia že musia byť odolní a tvrdí aby boli žene oporou, tak sú vychovávaní. Silou mocou sa bránia citom určite mu trhalo srdce keď ťa počul plakať ale zmohol sa len na to ti vynadať to sú celí oni, lebo nevedel ako to inak riešiť.

zuuzu

no aj my sa hadama koli blbostiam niekedy..ale potom ked sa to vyriesi si povieme že či nám to bolo treba?ja si tak vela krat snazim uvedomit ze sme mladi a vlastne nemame za tedy ziadne problemy..a ze sa neoplati hadať z nejaké nepotrebny veci, kt. iba zbytočne vztah ovplyvnuju a potom sa citime zle.

dadka19

malickasom, a to je to že som si už na jeho rodičov tak zvykla proste s jeho maminou si rozumiem až moc a kolko krat ked vidi že sa vadime tak pride za mnou a povie mi že sa len čuduje že som snim že on je strašne tvrdohlavy neda si povedať že snim by žiadna nevydržala. No a v tom maš pravdu to by sa mu určite nepačilo keby som mu povedala aky bol moj ex. Niekedy sa citim ako keby ma už aj prešlo to chodenie von na disco a tak on sa dokaže somnou pohadať aj cez tel za hluposť. Ale dakujem za radu za 2 tyz sme sa dohodli s jeho kamošom a mojou kamoškou že pojdeme šetci 4 spolu von tak som zvedava ako to dopadne.

malickasom

myslim si ze si este mlada a mas zivot pred sebou, nenechaj si ho kazit chlapom ktory si ta nevazi...porozmyslaj nad tym preco si vlastne s nim, ci ho ozaj tak velmi lubis ze nedokazes byt bez neho... bud tvrda aj ty, nelutuj ho ked place, tak ako on nelutuje teba...spravnych chlapov je na svete vela! len treba hladat. keby mi moj chlap povedal ze som tucna alebo ma porovnaval so svojou byvalou, tak uz len to je signal ze ma neberie taku aka som. pacilo by sa mu keby ty si mu povedala: aky bol moj ex fesak. alebo: ake ma moj spoluziak pekne vysportovane telo :) isto by ho porazilo. dalsia vec- co na neho hovoria tvoji rodicia a kamosky? mozno sa im tiez nepaci, nehovorim ze je to rozhodujuce, ale myslim ze rodicia castokrat vidia vec inak a mhohokrat maju pravdu (nehovorim ze vsetci)
s kamoskami by si sa mala stretavat, si mlada, mala by si sa ist vyburit niekam von, na diskoteku- lebo potom ta to chyti v 40tke a co potom?? :P
a dalsia vec- myslim ze by si nemala tak casto u nho prespavat...potom si mozno naviazana aj na jeho rodinu, oblubis si ich a tazsie sa odchadza...pokial nebyvate vo svojom a nie ste manzelia myslim ze to nie je dobre..
este chodis do skoly? chces ist niekam dalej potom na vysku? alebo uz pracujes?