Prdenie

Príspevok v téme: Prdenie
J_B3

Ahoj,
mozno to bude zniet blbo , ale moja priatelka velmi prdi!Vzdy vecer ked si lahame spolu do postele tak to tam vyzera ako na bojisku.Je to vazny problem a nevieme s nim akosi bojovat, uz sme vyskuasli rozne tabletky a podobne a nezabera to. Niekde nam povedali ze kazdy clovek si za den ,, ulavii, teda prdne az 25 x, ale ona si tento limit vycerpa uz za pol hodinu :( pricom ja som to ratal a mal som za den sotva 10 prdov. Dufam ze sa najde niekto kto mi v tejto chulostivej teme poradi.Dakujem pekne .... Alexej

stikiara

asi by bolo fajn, ak by trocha pozmenila jedalnicek. istzo konzumuje niecio, co jej takymto sposobom proste vadi

Borko42

Za prdenie sa netreba hambiť. Ale je jasné že na verejnosti to netreba prehánať. Mne samému to nepríde slušné prdieť medzi ľudmi. Ale doma keď treba tak treba:-)))

dragon7

Ja osobne beriem prdenie za normalnu vec je to prejav travenia a tak celkovo. Ohladom plynov mam skusenost od priatelov ktory ked prdeli tak proste prdeli a par z nich sa to hnusilo a tak celkovo. Ale mam kamosa konkretne dvoch ktory ked prdnu tak su to ine delobuchy a vobec sa nesetri cim vetsia bomba tym vetsi smrad a vetsia sranda

gimienkis

Bože to je ale problém, každý prdí a čo teraz? Keď máš bohužiaľ niekoho rád, tak sa naučíš akceptovať mnohé veci (aj prdy) :) Veľa šťastia...

juryno

hm to je nemily problem. skus sa ale povzniest a ber to sportovo, bude ti lahsie. napr. skuste si urobit z toho hru, daj jej kontru aj ona zakontruje.

a oslobod sa od predsudkov. prdy su podivuhodne vonave :)

ja byvam na desiatom a ked pridem vytahom hore tak asi nejaky tlak ci co a zvacsa si prdnem. patricne si to vychutnam aj ho potiahnem dlhsie aj do tonin ked sa da, nech to cele vide. je to kvazi taky pozdrav ked pridem domov :)

RNG

smudlo, rozne zeleniny a fazula obsahuju druh cukrov, pre ktore nemame v tele enzymi, takze sa dostanu do criev, kde vyzivuju bakterie vytvarajuce plyny.
Dnes su na to uz enzymi(alfa galaktosidaza hlavne) ktore nam pomozu tieto cukry stravit.
V USA je velmi popularny enzymaticky prostriedok Beano.
Vyhybanim sa mnohym jedlam, co naduvaju ochudobnujeme nase telo o ziviny, co obsahuju.