Návaly tepla v prechode

Ivka 1

Da sa menzes vratit aj po styroch rokoch ale je velmi dolezity vek,z akeho dovodu doslo k vynechaniu menstruacie , ake lieky si brala , ak bol menzes pozastaveny - z dovodu akych
zdravotnych tazkosti. Je viacero dovodov ale vsetko sa da pokial sa nejedna o klimakterium. Tam by bolo potrebne urobit vaginalne sono malej panvy a hormonalny profil.

hviezda0341

dobre tu je moj mail siena2@azet.sk sem sa mi mozte ozvat. Moja mamina ma uz teraz problémy zo zrakom, slabsie vidí malé písmená. To neviem ci je nedostatkom estrogenu.

mjanik

prechodové problémy sa dajú dobre liečiť akupunktúrou,ak máš poruke akupunktúru vyhľadaj ju,aj stredne dobrý akupunkturista by to mal zvládnuť-ide o hormonálnu rozkolísanosť

oli

Mala som tie iste problemy a to nie je to najhorsie, navaly sa daju prezit, ale problemy pridu az potom. Nedostatok estrogenu sposobi nedostatok kostnej hmoty,cukrovku, vysoky tlak a cholesterol, zly zrak... Preto rob nieco, kym nie je neskoro. Info Ti mozem napisat E-mailom. Pomozem.

veronča

to je náhoda aj ja som brala TANG KUEI od firmy HERBALIFE, bolo asi pred 5 rokmi, tiež v prechode, a paráda citim sa už teraz dobre.

janinka1212

mam 55 som po prechode a stále som mala návaly, treba to brať viac mesiacov, ja som to brala 6 mesiacov a som v pohode.

hviezda0341

Takze to by som mohla pouzívat aj ja na vyrovnanie hormonalnej hladiny?janinka1212, a akú to ma asi cenu?Mohlo by to pomoct mojej mamine?Díky