muzi preco podvadzate?

wlada

Sproste sexisticke nazory-presne tak,ze muzi maju zakodovane rozsievat na vsetky strany...bla bla.Boh stvoril cloveka nie ako opicu ci psa,ktori sa riadia pudmi,ale ako osobu ktorej dal rozum a slobodnu vôľu.Rozumom vie rozlišiť čo je dobre a čo zlé,a vôľou vie ovplyvniť svoje konanie.Pes či šimpanz to ovplyvniť nevie.Takže muži,ak svoje pudy neviete ovplyvniť a viete sa len vyhovarať,že to mate zakodovane,ste len na urovni takeho šimpanza či psa.A to mi vas je ľuto.

ivanka_83

nie.ale jednu znamu opustil partner po 5 rokoch snazenie o otehotnenie-podarilo sa.porodila a po 2 mesiacoch od porodu si nasiel inu...

leerka

ivanka 83, teba podviedol muz, to mi je ludto ak ano....lebo viem, ze mas male dieta....
a inak s tymi chlapmi, tiez by som ich nehadzala do jedneho vreca, ale npar byvaly mojej sestry, mal tiez uz 2deti, s nou si urobil tretie, ked bola v porodnici , tak sa od nich odstahoval a este ajnechcel platit vyzivne, ked ho udala ako otca, tak sa to tahalo po sudoch a tam sa zistilo, ze toto je jeho strvte dieta, nie tretie.....takze o nom sme jej aj hovorili, ze ju nabucha a odkopne, ale hold , ked je clovek hlupy a nepocuva, co uz

xxxxx

Ahoj,nehadž všetkych do jedneho vreca, je mi to luto čo sa ti prihodilo, ale aj ženy nie su až take sväte, skor si myslim že to je tak 50 : 50

niekto

toto ma vzdY dostane
nenavidim taketo sexistycke nazory
ze muz ma nieco taketo zakodovane
to je hovadina na 4
si myslis ze len muzi podvazdaju?
muzi aj zeny podvaddzaju rovnako