90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

venere

dnes to nebolo uplne uzasne,mala som aj par prehreskov,ale bola som si zacvicit a hned sa citim lepsie:)zajtra pokracujem pekne skrobovym dnom..nuso blahozelam k tym 4 kilam:)

nuso

venere-keby si zacala dnes,co je vlastne bielkovinovy den,tak zacnes pekne od zaciatku a zaroven ti budu sediet s nami dni.drzim palce.
Vcera som ovocie zvladla,na veceru som si dala trochu uvarenej brokolice a kapusty a potom som piekla valentinske srdce -tortu.Som na seba hrda,ze som odolala a ani som nelizla O))))
Dnes: rano- 2pomarance,desiata-2kiwi o 12tej hrozno a o17tej pecene kuriatko a struhana cvikla s mrkvou a vecer bude len zeleny caj.Rano som sa vazila,mam dolu 4 kila a som stastna(74teraz70)

venere

tak vraciam sa spat..uz sa nedokazem na seba pozerat,nemam chut nikam chodit a jednoducho musim so sebou nieco spravit,pretoze takto sa budem iba utapat v depresiach a vaha bude dalej rast.je to zacarovany kruh..len neviem ci mam zacat odznova,alebo pokracovat podla stareho systemu?

viierrkkaa

ahojtee babyy.. mam dotaz,, uhlohydratovy den mam zajtraaa ale chcem sa opytat ci sa moze jest na veceru tiez cestovinky,? lebo zajtra idem vecer do restauracie tak by som chcela vediet ci to nevadi ze nejem sladke ale radsej cestovinky? :)

mimuss

joooj mno thak ja sa vam priznaaaam ze zajtra zacinam 4 den a vobec sa neciiiitim hladnaaaaa,,,uvidiiim ci to vydrziiiim,,,,bodeee dufam ze naooo,,,len trosku nechapem kedy ma byt ten vodnyyy den,,,poradiiite mi??,

nuso

dnes je ovocny den,myslim ze to zvladnem.Zatial som nemala prehresok.Nevarim podla knihy,lebo ju nemam a ked som ju davnejsie citala,tak to varenie sa mi nepozdavalo.Jedla si vyberam podla vlastnej chuti.Vcera som jedla:
rano citron.stava s vodou,po 2h-jablko,po2h-2pomarance.
O12h-nastruhana cvikla s mrkvou a k tomu razny celozrnny knackebrot,o15h-to iste a o 18 varena brokolica

nuso

dobre ranko,no venere nic si z toho nerob,na kazde chudnutie musi prist ten spravy cas.Totiz chudnutie zacina v mozgu.Viem to podla seba.Kedze od detstva bojujem so svojou postavou,viem,ze to nie je jednoduche.Aj teraz som s pokusala chudnut,lebo sa mi nalepilo 5kg a podarilo sa mi to az teraz.Teda dufam,ze vydrzim.