90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

sandrushka

ahojte pridamvam sa k am dneska prvy den inac mam taky diar a tam si budem zapisovat co som jedla a pohyb nechcem vas tu zatazovat ale raz za tyzden sa ozwem ako sa mi dari:)ahojtee

nuso

no dnes rano som sa docitala pri kombinacii jedal,ze som vcera urobila chybu.Ano je pravda,ze sa nekombinuje maso a syr.Musim si dat na to pozor,ale nemala som o velmi nastudovane.Dufam,ze to nebol az tak velky prehresok,kedze som sa na prvy tyzden vzdala krajca chleba a aj maskrty.No co uz ucime sa stale,takze bude to stale lepsie O)).
Dnes som si na obed uvarila polievku:mrkva,kapusta,cibula a zemiak plus trocha vegety a mlety kmin.

Endiska

chcela by som len povedat, ze podla knizky sa na bielkoviny nemozu kombinovat (ked maso, tak len maso... ked syr, tak len syr... ked vajcia, tak len vajcia...) ze sa nemoze jest napr. maso so syrom a tak... neviem, nakolko to je dolezite, ale videla som tu ze tak niektory jete tak len aby ste vedeli :)

a dnes som mala celkom fajn, rano som mala hrusku, na obed ryby z konzervy s chlebom, paradajku a tanier vyvaru... len chleba som zjedla viac (asi 4 krajce, ale take male boli), lebo mi to same nechhutilo vobec... a vecer som domov prisla az okolo pol 21 tak to uz som nejedla nic... :)

nuso

Este by som chcela dodat,ze tuto dietu som zacala 2.2.aj s mojou najmladsou17 rocnou dcerou a 4.2. som sa nahodou dostala k tejto diskusiii.Teraz som si precitala starsie prispevky a tie vase vahy az na tusim 2 vynimky su take idealne,ku ktorym sa ja potrebujem prepracovat.Mat 65kg by bolo super.Ale predpokladam ze ste vacsinou mlade dievcence a zeny a to ide s tou vahou lahsie.Ja mam 45 rokov,takze mi to asi pojde horsie dolu.Nikdy som neverila,ked mi nejaka zena povedala,ze cim vyssi vek,tak tym vacsi problem,ale je to tak.Takze na piaty den sa mi rucickala posunula o 1kg,co ma velmi potesilo.ja chodievam vecer cvicit s babami erobic,ale na to je moje telo zvyknute a uz neodburava tuk,takze musim mat dietu,alebo zmenit cvicene.Rovnaku zostavu cvicim 4-ty rok O)))
Drzim palce a dufam,ze nam to spolocne pojde.

nuso

no takze vcerajsi ovocny den bol pre mna dost tazky.Na veceru ma zachranili susene slivky,ktore som si rano namocila do vody.Tak tie boli vyborne.A dnes je pre mna najviac vyhovujuci den.
o 6hod- grapefrudova stava
o 9hod- pomaranc
o 11hod- jablko
o 12.30- 2kusy :list cinskej kapusty a v nom zabaleny platok sunky,platok aidamu a platok papriky a k tomu kefir(doma robeny z tibet.huby)
o 14.30 polovicna davka
a vecer si dam jednu varenu cviklu

haluz 22

Endiska nic si z toho nerob ja som mala depku a zjedla som na rano jablko a dva velke chleby s maslom a syrom.ale dufam ze to nejako spalim hehe..

Endiska

tak ja som to včera tak trochu "spackala" ... zjedla som po obede cokoladu tycinky a este aj chrumky som vyjedala (dobre, tak aj lentilky :D) ... no, hanbim sa za seba dufam, e dnes to bude lepsie... najhorsie to, ze som hladna nebola, len sa mi jest zachcelo... ale potom som uz vecer nejedla a pol hodky som pocvicila... no ale tak ide sa daleej... baby tak drzte sa a dajte o sebe vediet :) pekny den,paa

venere

06:50:banan,kivi
12:30:stiav
13:30:pomaranc,male jablko
16:30:2 pomarance
este si dam na veceru stiav..pila som vodu a asi 0,7 litra zeleneho caju
asi je toho viac ako by malo byt,ale tento den je dost zly..mne jednoducho nestaci jest cely den len ovocie
ako ste to zvladli vy?

nuso

Dobre ranko.Tak tuto rozlisovaciu dietu skusam prvy krat,hoci som bola na roznych dietach viackrat.
Uvidim,ako buedem pokracovat.Zacala som 2.2.,takze dnes mam ovocie,som zvedava,aky to bude den,zatial som v pohodicke,ziadny hlad a co je hlavne nemam nejake velke chute na jedlo.Niekolko krat som sa pokusala za posledny rok zacat s dietou,ale vydrzala som iba do vecera.ono asi musi nastat nejako ten spravny cas O))))),ked to clovek zacne zvladat.Pri vyske 165 cm mam 74kg,cize Zitka-obezitka.Dnes sa Skusim odvazit,ci to nahodou nebude 73 O))Drzim vsetkym palce