Chcela by som sa opytať, že...

ode

pilula po, cica, pomôže najlepšie
majú ju v lekárni, bez predpisu, stojí asi 500sk jedna, je to dosť šupa hormonálna pre ženu, ale zabere, viem z vlastnej skúsenosti s frajerkou

čečina

Hovori vam niekomu niečo sex po svadbe??? fuuj zvratena mladez,...fuj fuj fuj a este raz fuj:( je mi z vas zle,..:-P

machulka006

šakal - plodné dni sú veľmi individuálna vec, to by si mala sledovať tvoja baba, ale nejde len o počítanie... je to oveľa komplikovanejšie...istejšie je sa nejak rozumne chrániť...

machulka006

cica- nie je to hlúposť :) veď rátajme spolu... X dní počas ktorých máš menzes(napríklad 5) + 5 dní = 10 dní. Na desiaty deň si mala styk, spermie prežijú v tele ženy zhruba 3 dni, počas ktorých sú schopné oplodnenia... tzn. 13 dní... no to máš akurát... :)
a inak, si ma pobavila... na wanda.sk ti vyšlo že plodné dni máš 10.2. :D keby to bolo také jednoduché vyrátať, že ti to počítač vyráta, tak nikto nemusí používať žiadnu antikoncepciu a stránka wanda.sk by bola najvyťaženejšia stránka :D :D :D
fakt zábavné... :D
moja, to či máš plodné dni ti žiadna wanda.sk nepovie, závisí to od tvojho cyklu, a od množstva iných okolností...
podľa mňa je relatívne vysoká šanca na otehotnenie, ale držím palce aby to tak nebolo... zjavne nie si zrelá na bábo...

cica

to nie je pravda lebo som kukala na wanda.sk a tam mi ukazuje plodne dni až od 10. februara asi alebo tak nejako takže neviem potom...a hned mat na piaty den od menstruacie plodne dni je tiež hluuuposť!!!

machulka006

cica- to vieš ako že plodné dni máš až o dva týždne ? :D:D:D
plodné dni sú cca medzi 11 až 15 dňom cyklu... ak si sa mala styk 5 dní od ukončenia menštruácie a ak rátame s tým že menštruácia ti trvá cca 4-6 dní tak je dosť veľká šanca na otehotnenie, by som priam povedala, že si mala sex práve v tom "najlepšom" čase... takže už sa len každý večer modliť aby si tehotná nebola...