RECEPTY,RADY NA ZARUCENE CHUDNUTIE, LEN AK TO MYSLITE VAZNE

Príspevok v téme: RECEPTY,RADY NA ZARUCENE CHUDNUTIE, LEN AK TO MYSLITE VAZNE
effective

AHOJTE baby. mam po 20tke a tiez som bola vzdy z tych plnsich. v skole som nepatrila k tym vychrtnutym, skor tym plnsim. telesna vychova aine boli pre mna caso len znizovanim sebavedomia. pri vyske 178 som mala 70 kg a viac... upravenim stravy a zmenou myslenia som sa vsak dostala na 58-60 kg a nemusim sa nijako obmedzovat {ziadne ananasove, mliecne a ine diety ktore su po psychickej stranke zvladnutelene tak maximalne par tyzdnov, pre tie vytrvale natury mozno 90 dni :) ak sa chcete nieco poducit a poradit, som tu pre vas. tak zaciname.

effective

TATO DIETA NEMA NAZOV, NAZVEM JU : ZMENA MYSLENIA = pozri sa na seba realne a stanov si realny ciel. ak mas 170 cm, nedavaj si ciel schudnut na 45-50 kg. viem ze vsetky by ste najradsej chudli 8 kg za dva tyzdne, ale uprimne = mozno sa to da, ale vydrzi vam to tak tyzden, potom je vaha naspat a dostanete sa do kruhu hladovania a prezierania. takze prve pravidlo je BUD REALNA. AK MAS 170 CM A 60 KG, NEZNAMENA TO ZE SI TUCNA. A TAK ISTO, AK MAS 160 CM A 50 KG, NEZNAMENA TO ZE BY SI MALA SCHUDNUT. BUD REALNA.