Aky je vytok pred prvou menstruaciou?

roxy

Ahojte.

Pisem na rozne blogy a nikto neodpoveda... dufam ze tu mi niekto odpovie. Takze, mam 13 rokov a CCA mam 1 rok vytok. Poslednou dobou je silnejsi. Často ma boli v posve vnutri a mam chutky na sex.... som pazrava a nespava... PORADTE... mam nosit intimnky ??? Ako to povedat mamke ze mam vytok ??? Ja sa hanbim... hlavne pred ockom.... PLS ODPIŠTE A JA RADA PORADIM TIEZ.

Mimca

Ahojte. Mám 13 a rok som mala žltobiely výtok v spodnom pradle. Včera a dnes mám hnedé, a cítim zvláštny pocit dole na bruchu, je možné ze ju ma dostať? Napíšte, nikde som nič nenašla. Dikky baby. A pre vás, kamoska mi vravela ze mala 1 týždeň pred menzesom prvým hnedé v gatkach a bolesti brucha,... Cawte.
Mimčaaa

bara :)

Ahojte baby mam 14 a este som nemla menstruaciu no a mynule som mala hnedy vytok a ked som si dala vlosku tak zaspinil celu vlosku prosim poradte mi dostala som to uz ?? A teraz nwn lebo mame ist na vylet s celou triedou na kupko a nwm ci mozem ist alebo nie prosim poradte za odpocede uz vopred dakujem :(

Denčaaaaa

Čawte babi :)
Mám 13 rokov, včera som ráno na nohavíčkách našla taký jemno hnedý vítok. Dala som si intímku a neprestávalo to, až večer sa zmiernil.Normálny priesvitný-biely výtok mám rok. Dnes som už mala hnedý. Pýtala som sa mamy, povedala mi, že to čoskoro dostanem.Asi pred troma mesiacmi sa mi každý posmieval, ž e to nemá... chalani ( a to som im to ani nepovedala! ) a dokonca aj niektoré baby... No teraz keď mi to mama povedala, dokonca aj kamoška, že aj ona to také mala pred prvým menzesom,tak teraz to už netúžim mať... :D No extrémne kŕče nemám. čo si myslíte vy? čo si myslíte? dostanem to, či je to infekcia :( ?

bara :)

Prosim odpiste surne to potrebujem vediet vopred dakujem za odpovede a este dnes ma velmi bolela panva kost dakujem naozaj vopred za odpoved a cenim si to

sara11

bud rada, mne menstruacia sposobuje kazdy mesiac peklo zo zivota,lebo tie bolesti su neznesitelne :( takze si uzivaj kym to nemas