Domace masky na problematicku,mastnu plet......

LILIII

....no neviem lebo ja si ju davam len raz do tyzdna a skus tu zo zazvoru ta je dobra no nesmies pouzit suseny zazvor. zazvor ma dokonca i proticelulitydove ucinky(kupel,zabal)a na ochabnute podkozne tkanivo

LILIII

.........pletova maska sa ma pouzivat dlhsiu dobu az potom zbadas vysledok dobra na problematicku plet je :natriet si plet paradajkovou stavou /cerstva stava z vytlacenej paradajky/hlavne na noc rano to umy vodou ,trosku kozu stiahne ale to nevadi pretoze NEVYSUSUJE i ked budes mat ten pocit taktiez :zazvor a smotana,alebo jogurt, je dobra na prekrvenie (bude ta trozku plet palit-hriat no nezmyvaj si ju az po 10min)problematicku plet ,aknoznuna vrasky a pod. je ich este moooooc vela

rafka11

caute mohli by ste mi pls. poradit nieco na suchu plet so zapalenymi vyrazkami? vcera som skusala tu z kvasnic a moc to nepomohlo... dik

madison

aa , ako sa tak pozeram , vidam len velmi malo dievcat ktore maju problemy s pletou , kde sa vsetky tie baby podeli ? chlapci nechcu bozkavat take dievca no nie? ani pre nas to nieje prijemne pomysliet na to .. ja uz som zufala , chodim ku kozmeticke , staram sa o plet ,aj tak sa mastim a vytvaraju sa mi vyrazky , aj tak je najhnusnejsie z toho vsetkeho mastna plet..