Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

nina5

ved hej, nevieme presne aky ma problem, tak je to tazko povedat.. ale ja hovorim o tom ze ak je to ciste proste z nejakeho rozmaru alebo z dovodu "ja nemam rada chlapov" tak mi to pride egoisticke.. a na 100% sa to nahradit neda.. to mas pravdu..

ele

Ja som sa len snazila vzit do jej situacie, mozno ze ma fakt taku negativnu skusenost ktora je nezlucitelna s partnerkym zivotom. Kedze nechce zostat sama, preto tak rozmysla. Jasne ze dieta potrebuje otca, no da sa to kompenzovat, aj ked nie na 100percent.

nina5

quelle osocovanie je trochu trapne.. a toto "co ak esthel nie je na chlapov a napriek tomu chce mat dieta o ktore by sa starala sama" predsa vieme z prispevku esthel, nepotrebujem to od teba prelozit. myslim si ze "nemam rada chlapov" nie je dostatocny dovod na to aby dieta trpelo a matka bola spokojna, pretoze podla mna to je egoizmus

quelle

Nina5 a co ak esthel nie je na chlapov a napriek tomu chce mat dieta o ktore by sa starala sama? Nejako si mudra, no zabudas ze realita moze mat viacero tvari, takze sa tu nebuchaj do hrude, hrdinka posahana!!!!!!!!

nina5

ele ale rozdiel je v tom ze ty mas partnera a tvoje dieta bude mat otca. ja by som vedome a naschval nikdy dietatu otca neodoprela.. ine je to samozrejme ked vas chlap okasle a ostanete tehotne ale urobit to len tak, mi pride nerozumne a pre dieta nevhodne

ele

Nina klidek, kazdy tu ma pravo vyjadrit svoj nazor, moj je odlisny od tvojho a cuduj sa svete, sebec nie som, kedze cakame dieta s mojim manzelom. A Esthel je svojpravna zena, takze aj tak urobi to, co ona bude pokladat za spravne. Nase "rady" si ona moze akurat tak precitat, no nemozes ju nutit aby sa nimi riadila..

olo

Raz pocítiš, že potrebuješ niekoho vedľa seba. Uvidíš, viem o čom hovorím. Ale pre mňa je už neskoro. Si mladá, ešte stretneš lásku. Nezavrhni možnosť mať priateľa.

nina5

ze ak to tak citis urob to???? kde sa berie vo vas tolky egoizmus?? DIETA POTREBUJE OTCA! a ked vyrastie, co mu povies? ze vies ty vlastne nemas otca lebo som nechcela zit s muzom a tak som sa nechala oplodnit od niekoho? ved toto neni normalne.. chapem ze si mala zlu skusenost ale nie vsetci chlapi su taki, len treba mat stastie a natrafit na toho spravneho.

delphia

- dieta potrebuje obidvoch rodicov,
- financne jeho vychovu zvladnes sama?
- vychova dietata nie je ziadna lahka zalezitost. budu chvile, ked budes potrebovat pomoc. mas sa o koho opriet?