Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

motilik

Psychologovia su nahovno.Na kazdeho maju jeden a ten isty model alternativ riesenia problemu, neprihliadnuc na individualitu cloveka. Preto sa to niekedy podari, niekedy zase nie.. A okrem toho su to tiez iba ludia a velakrat to skonci pri tom ze psycholog sa vyrozprava zo svojich problemov klientovi.

motilik

Psychologovia su nahovno.Na kazdeho maju jeden a ten isty model alternativ riesenia problemu, neprihliadnuc na individualitu cloveka. Preto sa to niekedy podari, niekedy zase nie.. A okrem toho su to tiez iba ludia a velakrat to skonci pri tom ze psycholog sa vyrozprava zo svojich problemov klientovi.

motilik

Psychologovia su nahovno.Na kazdeho maju jeden a ten isty model alternativ riesenia problemu, neprihliadnuc na individualitu cloveka. Preto sa to niekedy podari, niekedy zase nie.. A okrem toho su to tiez iba ludia a velakrat to skonci pri tom ze psycholog sa vyrozprava zo svojich problemov klientovi.

lesbicka

jajka001_
ja chapem ako to myslis... nevravim ze by nemala navstivit nejaku odbornu pomoc.. prave naopak... ale nieje psycholog ako psycholog... zivotnu cestu si urcuje sama.. ja jej len moc drzim palce...

motilik

Psychologovia su nahovno.Na kazdeho maju jeden a ten isty model alternativ riesenia problemu, neprihliadnuc na individualitu cloveka. Preto sa to niekedy podari, niekedy zase nie.. A okrem toho su to tiez iba ludia a velakrat to skonci pri tom ze psycholog sa vyrozprava zo svojich problemov klientovi.

lesbicka

jajka001_
ja chapem.. ale hm nieje psycholog ako psycholog... ja nevravim ze by sa nemala s nejakym odbornikom porozpravat.. to ano.. ale zivotnu cestu si urcuje sama...

lesbicka

jajka001_
ja chapem.. ale hm nieje psycholog ako psycholog... ja nevravim ze by sa nemala s nejakym odbornikom porozpravat.. to ano.. ale zivotnu cestu si urcuje sama...

lesbicka

technécium
orientaciu nezmenim... ja mam v nej jasno... a som rada ze je to tak ako je.. som stastna a mam co chcem...
a je mi fuk ako si sa vyjadrova inde.. ja som iba reagovala na to co si tu napisal.. nic viac...

jajka001_

lesbicka, zneuzivana zena potrebuje psychologa aby sa mohla vyrovnat s tym traumatizujucim zazitkom, nie preto ze je divna alebo co, maloktora sa s tym dokaze vyrovnat sama
technecium je mimo
problemy su na to aby sa riesili a to co najspravnejsie