Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

technécium

lesbička samozrejme, že viem o čom, ďakujem, ale radšej sa nepozeraj do ostatných tém na moje príspevky, lebo ťa natoľko oslnia, že zmeníš orientáciu

esthel..

:)No s buzerantom som sa raz rozpravala a bol velmi mily, vtipný a pekný, ale bohužial on je len na chlapov. to je škoda, že taký chlapi su buzeranti alebo farári.
Baby dik za rady, možno sa mi raz dostane do cesty taky normalny a chapavý chlap.

lesbicka

jajka001_
v comsi ma pravdu.. nieje vsetko idealne... svet nieje taky uzasny a lahky ako ho tu mnohi vykresluju....
a esthel.. nepotrebuje psychologa.. vazne nesudte cloveka pokial ho nepoznate...(ta posledna veta nebola na teba, ale tak celkovo)

technécium

a čo myslíš lesbička, že moje názory sú ťahané z rukáva tak to je hold, kto chce kam, pomôžme mu tam a keď sa mu tam už nebude páčiť, pomôžeme zas nie
ninka pre ozrejmenie myslíš, že potrebujem k životu etylester benzoylekgonínu, tak to sa teda sakramensky mýliš

technécium

toto je zas čo nina5 dieťa bude také ako ho vychováš, a je úplne jedno ak ho budú vychovávať lesby a pod, nie ak bude výchova ok dieťa nebude hubovať, že nemá fotra a neviem čo zakladateľke radíte ísť za psychošom, ten jej koko. pomôže, to sú len rečičky, , nina5 pravdepodobne máš rodičov ako sa patrí- muž, žena a vidíš ako ťa vychovali no na pič., tak je to asi jedno nie, vieš ako to urob esthel, nájdi si nejakého buzeranta ako kamoša nech ti dá semeno a, alebo s ním aj ži a máš pokoj, sex nebude a hovorí sa že sú chápavý, milý a budeš mať aj muža na všetko ostatné okrem sexu a nemáš problém

nina5

chata ak tym nahodou myslis to ze ci sme neni nahodou jedna osoba co pise pod dvoma nickmi, tak nie, nie je to tak :)