Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

nina5

okrem toho esthel preco si myslis ze by si sa raz s niekym vyspala a hned otehotnela?? clovek nemusi otehotniet hned, moze to trvat a myslis ze by si bola schopna ten sex opakovat az kym sa to nepodari? prosim ta najprv zajdi za odbornikom a vyries si prvotny problem a potom uvazuj nad rodinou.

hmmmmmmmmmm

esthel, si financne zabezpecena tak,ze si nepotrebujes aby ste boli na to dvaja?takisto, ked budes potrebovat podoru, kde ju najdes?aj ja verim, ze najdes chapaveho a dobreho partnera a potencialneho otca tvojich deticiek.

nina5

jajka asi mame podobne zmyslanie :D esthel za psychologom urcite zajdi. psycholog ta nebude presviedcat o nicom, existuju totiz rozne terapie a cvicenia ktore ti pomozu ten blok odblokovat, ver mi.

chata

Najhorsie je ze muza, myslim jeho pravu tvar spoznas az po nejakej dobe, mozno aj 5 rokov a to uz moze byt neskoro.

esthel..

Ok možno raz zajdem za psychologom. No ale neviem či mi v tom pomôže. Čo ma bude presviedčať aký je dôležitý sex v partnerstve? Pre mna to bolo vtedy hrozne neporíjemne.A každý chlap mysli stale iba na sex a nedajbože keby sa z neho neskor stal alkoholik...no zbohom.

ele

Mozno som sa zle vyjadrila, nenarazala som na lesbicke pary, rodinu moze tvorit aj jedna matka s dietatom, ci jeden otec s dietatom. Na konzervativizme nie je nic zle, som krestanka a mnohe moje nazory su konzervativne :-)