meska menzes pri hak obvykle?

Príspevok v téme: meska menzes pri hak obvykle?
zuzana175

treti mesiac beriem hak minervu.vzdy som dostavala menzes uz stredu-stvrtok.teraz je piatok a stale nic.nebrala som antibiotika, nezvracala som, neprehnalo ma, a priatel to ani do mna nedava(len na jediny raz). predtym som mala triquilar a menzes mi chodil v sobotu.moze sa stat,ze sa to cele napravuje na iny cas? dakujem

me for me

v nejakom fore som citala od lilill ci ako sa vola ta baba neviem uz,ale celkom otrasne skusenosti ma s antikou,viem ze moze mat ona iny organizmus ale celkom som sa vystrasila..a skutocne si nechcem skazit zdravie,len kvoli tomu ze guma je nepohodlna tak berem tabletky.

zuzana175

me for me : lebo mne ponukal to teliesko kvoli znizenemu libidu, uz ani neviem,ako sa vola.ale ze lepsie je to pre rodicky.a potom som citala o tom strasne veci,tak na to kaslem.ani naplaste by som nebrala.a ani tie kruzky vselijake.kazde ma svoje minusy.

me for me

zuzka: este neviem aku formu presne chcem skusim sa poradit s gynekologom..no a nie nerodila som,v 17 este skutocne nemam o babo zaujem.)

fialka_4

:-) ona na to ma...
nechcela si kazdy den davat tabletky tak tak raz za tyzden,dva brala tuto tabletku
pocula som ze je dost silna...