Zapcha, pomoc bojim ze umrem

marulka1

Ahoj ach,
ja len tak v skratke....naozaj velmi ucinne je Psylium - vlaknina, ktora ti nie len pomoze pri zapchce ale doplnis telu aj potrebnu a prospesnu vlakninu, da sa kupit v lekarni a nevychadza vobec vela...za to nic nedas ak ju vyskusas a verim, ze budes velmi prekvapena...
tak ziadne strachy, len sup-sup na nakup do lekarne :D

marulka1

Ahoj ach,
ja len tak v skratke....naozaj velmi ucinne je Psylium - vlaknina, ktora ti nie len pomoze pri zapchce ale doplnis telu aj potrebnu a prospesnu vlakninu, da sa kupit v lekarni a nevychadza vobec vela...za to nic nedas ak ju vyskusas a verim, ze budes velmi prekvapena...
tak ziadne strachy, len sup-sup na nakup do lekarne :D

fasta

Ahoj!

Tvoj problém je ten že sa spoliehaš práve na lieky!Pomôže ti jednoduchá relaxácia, Jóga, Marciogarcia atď. Jedno je isté! Musíš počas relaxácie zabudnúť na svoje problémy a veriť, že ti pomôže.Mne pomohla Jóga a vyliečil som sa z fóbie.

Prajem veľa úspechov!S pozdravom fasta

jeanny

hej to by ma tiez zaujimalo :( pit privela zas neni dobre na oblicky a nic netreba prahanat. ja uz sa bojim ulpne si tu vlakninu dat ze budem potom dva dni trpet, to je des...este si z toho uzenem nejake hemeroidy zbytocne :( nechapem akoto ze to kazdemu pomaha len mne je z toho este horsie

joni_

a kolko mam teda pit, aby ta vlaknina neposobila opacne? pijem nim. 2 litre (na vahu 50kg) denne, stale nieco do seba lejem. Ked to uzijem rano a vela zapijem, tak je to OK, lenze ked to uzijem vecer, tak potom uz tolko nepijem, lebo vsak idem spat. Tak neviem....

uzdravenyL

odporucam chlorellu a vlakninu alebo schindeleho mineraly, mne osobne toto pomohlo, rozhybalo mi to creva -odkaz odstránený-

Múdra Sova

Zapcha je neprijemný problém o ktorom si myslíme, že to sa spraví.Všetci nám ponúkajú všelijake lieky ,bylinky ,ovocie atď. Musíme si uvedomiť, že tento problém prináša so sebou aj dalšie trvalé následky, ktoré sa v neskoršom veku začnú prejavovať.Preto veľký pozor na zapchu.Zapcha má jednoduché vysvetlenie: málo chemicky neošetrovaného čerstvého ovocia , surovej zeleniny a hlavne málo zdravej vody,ktorej by ste mali na ráno ,po ústnej hygiene viackrát vypláchnuť ústa a vypiť aspoň jeden dva pohára tejto vody.Cez deň viackrát tejto zdravej vody, tak aby ste minimálne jeden až dva litre vypili dokopy. Záleži na váhe človeka. Mám to osvedčené už dlhé roky a funguje to.Zdravá voda od dr.J.K.ozdavuje celý organizmus, znížuje zápaly, horúčky,lieči rany vyrovnáva vnútornu energiu života atď., bez nej budeme všetci chorľaví a nezbavíme sa zdravotných problémov.Nie všetci mame celkovú vrodenú odolnosť proti nástraham v našom živote. A nezáleží na tom či máme bohatstvo, múdrosť ,chudobu, všetci sme na tom rovnako.Bez zdravej vody nebudeme ako tak zdraví.Prečítajte si vedecky overenú knihu -Šokujúca pravda o vode - vo svete veľmi populárna.

pre joni

joni, nie je to cudne.pi viac vody.ak neprijimass dostaok tekutin vlaknina napuci a posobi opacne-ako lepidlo a zahutovadlo stolice.preto musis pit vela tekutin ak uziva vlakninu!!!!!!!!!!!!!!!!!!