nejaky dobry krem na suche ruky

MataG

Mne sa osvedčili produkty z ruskej firmy sibirske zdravie, sú bez parabenov a na ruky majú krémy za 3,60 €, myslela som, že to bude nejaký šmejd za tú cenu, ale zatiaľ veľká spokojnosť, dokonca to bolo dobre aj na tvar.

apolkka

ahoj urcite si nekupuj tieto kremy pretoze su plne chemikalii ktore viac skodia pokozke nez si to vies predstavit , ja som uplne presla na prirodnu kozmetiku a velmi mi sadol krem na ruky heléné stoji to sice 8 eur ale je velmi dobry tento krem je u mna top a nemusis si toho davat kilo na ruku staci uplne malinko cize to aj dlhsie vydrzi , a u ostatnych kremoch mi strasne vadilo ze som si nakremovala ruky a potom som nieco robila umyla si ruky , krem sa zmyl a mala som rovnako suche ruky ako predtym ak nie este viac a pri tomto nemam ten pocit ak si umyjem ruky a odkedy puzivam tento krem mam ruky hydratovane a nevysusaju, v zime pouzivam viac krat kedze je take chladne pocasie

Deee

mala som vsetky znacky a napriek mojmu odporu k tejto znacke, som musela uznat, ze je dobra...modra indulona...neznasam, ze je mastna aj 10 minut po naneseni, ale mam aj citlivu alergicku pokozku a jedine tato mi to nezhorsila, ale prave naopak ukludnila a hydratovala, aj teraz sa mi lepi na prstoch...brr

jajaja99

neurogena je prilis mastna na moj vkus...alebo mozno nemam az tak brutalne suchu pokozku.
mam odskusany od baley krem na ruky s olivovym olejom....spokojnost. nevytvori taky mastny film na pokozke a aj prijemne vonia :)

jessy

Eucerin urea, je super, po natretí mám úplne jemné ruky, stojí 10€ ale videla som ho aj za 6€ a s tej lacnejšej verzie indulona na ruky olivová

ivana45

Ked mam hodne vysusene ruky, najprv si namocim ruky a urobim manikuru. Potom pouzijem pletovu masku, ktora zaschne na kozi a vytvori film. Ten sa ako tenky igelit stiahne. Potom rozotriem jeleni loj (v sirsej vacsej) tycinke. Na chvilu ho mozes dat na teple miesto. Zvlast ho votriem do koze nad malymi klbmi ruk a okolo nechtov. A trpezlivo vmasirujem..

jennyz

Treba zvýšiť príjem vitamínov B2 Riboflavin a B6 Pyridoxin, mne to veľmi pomohlo. Výborný je aj austrálsky krém z lekárne Flexitol. Stojí okolo 4 eura. Je na veľmi suchú popraskanú pokožku, na ekzémy a psoriazu.

smajla

aj ja odporucam neutrogenu. je sice drahsia, taky maly kremik okolo 120 korun ale stači jej dat malinko na ruky a pokozka je hned vlacnejsia a ruky su uplne jemne

tronka

jednoznacne NEUTROGENA ta norska formula mas na kremiku aj vlajku je to koncentrat ,,,odporucany na velmi suche ruky ,,
odporucam