Stach z vysetrenia pomoztemi

sjela

Papuce preto, aby si sa prezula. Vnutorny ultr.sa robi pri podozreni na tehotenstvo, alebo cystu. Ten vyter neboli, len je velmi neprijemny. Ked sa uplne uvolnis, nebudes to tak pocitovat. Ber to tak, ze to nie je "cudzi chlap", ale tvoj gynekolog. On vnima tvoje prsia ako kazdy iny organ,( ktory treba vysetrit a vylucit ochorenie alebo naopak potvrdit), nie ako sexualny symbol, takze klidek...

mimuska

ako moze byt prijemne, ked mi nejaky chlap bude prsia chytat? a naco su mi papuce? a preco ta lauricka pisala, ze mi bude robit tolko vela veci? ako sa robi ten vyter boli to?
je mi to trapne sa spytat, ale vazne musim byt dolu oholena?

sjela

Nebude ta vysetrovat vnutornym ultr., neboj a nezabudni si zobrat papuce a suknu, alebo dlhsi pulover. Prsia by ti mal prezriet, ale to je prijemne, tak neboj..

mimuska

to naozaj take vysetrenie? ved to ja tam ani nejdem. preco ma ma vysetrovat aj vnutornuym ulztrazvukom? a to ako sa robi ten vyter? a to musim vsetko tak spravit ako napisala ta lauricka,???

sajfina

lauricka pochybujem,ze ked je este panna,tak ju bude vysetrovat rukami,keď má výtok,tak len urobí výter a neviem,na čo by jej kontroloval prsia,dnes to už lekári aj tak nerobia,lebo v rámci prehliadky je momentálne sono prsníkov...nestrašte ju....a ak chceš niečo vediet,len sa pytaj

lauricka

mimuska, ked pojdes ku gynekologovi tak v prvom rade si nezabudni oholit cikulku . to je to comu ty hovoris tam dolu. Vyzlecies sa v kabinke a k demu prides uz naha od pol pasa dolu. Posadis sa na kozu, nohy das hore a on ti s takymi kliestami roztvori vaginu a moze sa ti dnu pozriet aj zrkladlom, a tiez palpacne vysetrenie prstami, vopcha ti ich dnu, aby nahmatal vsetko potrebne. tak isto ti moze zaviest dnu ultrazvuk, to je ako keby ti tam niekto zavadzal vibrator, da na ultrazvuk kondom a vysetri ta. s najvacsou pravdepodobnostou ti bude vysetrovat aj prsia das dolu tricko, podpiru a on ti poriadne ohmata ptsia ci nemas nejake hrcky, a tiez ti skontroluje ci mas bradavky v poriadky,

mimuska

ale ked ja sa bojim sajfina, ja sa bojim a hanbim toho vysetrenia. neviem si predstavit, ze mi tak niekto pozera. ani neviem ako tam mam prist nic, a ocka sa nemozem spytat

sajfina

moja bež k lekarovi čím skor,aj ked mas menzes,povedz mu to,lebo kvasnková infekcia je už sama o sebe nepríjemná a môže viesť k horším komplikáciám,ak sa nelieči

mimuska

Ja mam teraz menstruaciu teraz uz dlhsie ako mavam ale aspon to tak nezapacha.ale ja sa hanbim ze ma uvidi tam dolu.to sa treba aj oholit tam dolu? a ato aj prsia mi bude vysetrovat? ja len dufam nie. ja sa hanbim

sjela

mimuska, tak ked to zapacha a svrbi,budu to bud kvasinky, alebo nejaky iny infekt. Tak vysetrenie prebieha tak, ze si lahnes na kozu, bez nohaviciek, rozkrocis nohy, chodidla das na "slapatka" a on ti pomocou takej studenej pomocky zoberie vzorku a sestricka ju potom posle na kultivaciu. Vysledky mas tak cca. 5 dni. Ja ked som bola panna, tiez ma vysetroval vaginalne, lebo som mala vytok..