Mykoza a sex

barte

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten - -odkaz odstránený- , sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera

gomba90

Ak nechceš aby sa liečil ja partner tak radšej počkaj kým sa doliečiš.Muži to neznášajú dobre.Ja osobne som začala užívať EnzymaxV je to na liečenie mykoz a na oslabenú imunitu beriem ho 2 krát denne dá sa normálne kúpiť v lekárni.Brala som dlhodobo wobenzym ale už ma začal bolievať žalúdok tak som prestala.Tento nový liek mi zatiaľ pomáha síce postupne ale pomáha a som rada

lienkaka

Mne sa mykoza objavuje neustále robili mi výter a potvrdilo sa.Výtok ako tvaroh a svrbenie.Dokonca po čase aj biely povlak na slizniciach ja teraz beriem Enzymax

lenuliatko

Kvasinky sú prirodzenou súčasťou nášho tela. Nachádzajú sa napríklad v črevách, pohlavných orgánoch a v ústnej dutine a živia sa cukrom. Zdravý organizmus je schopný udržiavať ich hladinu v bezpečnom množstve. Pri oslabení imunitného systému sa však často premnožia a potom je už veľmi ťažké úspešne sa ich zbaviť.U žien je najbežnejšou časťou tela, v ktorej sa premnožia huby kvasinkového charakteru, vagína. Kvasinky sa najčastejšie premnožia vtedy, keď sa naruší bakteriálna rovnováha prostredia vagíny. Príčinami môžu byť užívanie antibiotík či antikoncepcie, syntetická spodná bielizeň, ale aj nevhodné sprchovacie šampóny či pohlavn ý styk bez dostatočného zvlhnutia sliznice. Až sedemdesiat percent žien sa aspoň raz v živote stretne s vaginálnou kandidózou a polovica sa musí liečiť opakovane. Infekcia sa zvyčajne prejavuje pálením, svrbením a výtokom, ktorý má charakter mäkkej tvarohovitej hmoty. Táto choroba sa neprenáša pri pohlavnom styku, ako sa ženy často mylne domnievajú. Partner síce môže postrehnúť isté sčervenanie či svrbenie, to však do niekoľkých hodín prejde a nemá žiadny vplyv na opätovné vyvolanie infekcie u partnerky. Aj keď dnes dostanete v lekárni dostatok liečiv bez receptu, ktoré možno v prípade tejto infekcie použiť, je lepšie vyhľadať gynekológa, pretože podobné príznaky - výtok, svrbenie - môžu mať na svedomí aj vážnejšie ochorenia a vaša samodiagnostika by nemusela byť správna.

nepoviem

no ja som mala kvasinky. Takže kvasinky niesú mykoza o tom by ma gynek. informovala nie? Keby som mykozu mala. Ona mi predpísala iba jednu tabletku, a mastičku Fungicidin