darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

tech

ja som dostala umelu kyticu a mam ju stále zavesenú na stene na prvom rande to myslím bolo, ale ta kytica moze byt ze bola vyrobená aj ním samým lebo tusim ci nerobil aranzera kvetín

tech

radila som len z vlastných skuseností a podla mojho nazoru, ale priklanam sa ze na zaciatku stací aj nejaká sladkost a kyticka a potom jej mozes aj to exluzívne mydlo

technécium

kniha, neviem to je darček asi len pre určité typy báb a nechcel by som ju uraziť ak by to pochopila náhodou zle, chápete
rozmýšľal som aj na ručne vyrobenom darčeku, ale priznám sa nič ma nenapadlo

tech

ak je to rande s nejakou neznamou holkou s ktorou nevies ci zostanes, by si jej mohol doniest aj umelu vyrobenu kyticu ta jej zostane na 100 percent ako na pamiatku

belissima

Praveze je to sexi.Ved je to "iba" mydlo a nemyslim si ze je to moc osobne alebo vtierave, skor velmi sofistikovane. Nevies co si mas o tom mysliet, ale ked mas zdrave sebavedomie, domyslis si :-)
Kniha mi pripada taka "sucha" a ked sa hlavne netrafi, no nevyzaruje to ziadny esprit, nic...

technécium

dobre, baby takže zo začiatku je lepšie nejaká sladkosť, kvetina, niečo neutrálne a neskôr aj to mydlo jasné, že telové a keď viem o dotyčnej, akú má záľubu myslíte, že je blbé jej dať niečo do jej zbierky