začala som to brať vážne :)

Príspevok v téme: začala som to brať vážne :)
zabicka1611

poznate ten pocit tesnych nohavic? tie pohlady na Vas ked si obzerate tricka, do ktorych sa Vy nevpracete??
Tak Ja som si povedala,ze je s tym uz koniec!! Ziadna drasticka dieta, ziadne nejedenie..proste jest zdravo..vela pit...a samozrejme cvicenie k tomu....rozhodla som sa spravit nieco pre seba a svoje telo..nech sa uz pri kazdom pohlade do zrkadla nezlaknem a nerozplacem!! kto sa chce pridat? pridavam svoje ICQ: 373 320 211!! budeme sa podporovat a vymienat svoje tipy!!
uz ZIADNE zajtra zacnem......DNES..netreba premarnit sancu..ale urobit nieco, co za to stoji!!

zabicka1611

pri stepperi obzvlast!!!! ten by som urcite neodporucala...ja som ho tiez povodne chcela ale moj priatel ma vysmial ze stepovat na mieste mozem aj doma :DD ked uz tak by som radsej volila orbitrek..precvicis si tak aj cele telo...alebo bicykel...alebo ak chces viac zainvestovat tak potom Leg magic!! aj to je zazracna pomocka :))

zabicke

Zabicka, dakujem naozaj velmi pekne! A mozem sa ta spytat na tvoj nazor, co si myslis osobne o stepperi? Skoro cely mesiac som chodila do fitka, hlavne kvoli stepperu, no zda sa mi, ze moje nohy viditelne zhrubli! Myslis, ze sa to pri stepperi moze stat?

zabicka1611

www.lenusiqq.estranky.cz prečitaj si..myslim ze je tam celkom dost dobrych rad :))na stehna a zadocek je dobry beh...nevravim ze mas behat niekolko hodin vkuse..na zaciatok staci hodinku..lebo pol hodinu trva len kym sa telo zahreje!! na zadocek su ucinne cviky ako vypady ( daj do googla a najdes ich kopec!! a tu mas par cvikov na stehna www.zeny.cz

zabicke

Zabicka, to je super ako sa vyznas! A prosim ta, mohla by si mi teda poradit ake cviky mam cvicit, aby sa mi vyrysovali stehna? Ja vzdy docielim len to, ze zhrubnu. A tiez by si mi mohla poradit ucinne cviky na zadok? Nech je taky pekny, pevny! Dakujem ti!

zabicka1611

nelly15 - to je super..ale odporucam Ti znizit pocet z kazedho cviku..hlavne na nohy!!lebo tym docielis akurat to, ze ti zhrubnu...Brusakov ti staci za den 60-80 lebo nemozes moc zatazovat brusko..a aby ta moc chrbtica potom nebolela...esteze mam priatela sportovca..tak mi v cviceni radi!! :)

nelly15

zabicka1611: jasne že cvičím,chudnutie bez cvičenia podla mna nemá zmysel

dnes cvičenie:
-100 kcal orbitrek (16 min)
-100 kcal stepper (10 min)
360 preskokov cez švihadlo
200 brušákov
100 cvikov na nohy

ja to obmieňam niekedy aj aerobic,sipeky...tak podla času a nálady