Dievčatá a vš

Smajlikova91

nj,nejdem si robit zbytocne nadeje :DD heh,ale bavila by ma ta skola si myslim...no uvidime,nejako uz len bude :DD a diky :)

vevericka

smajlikova.fuuh no toto uz fakt netusim, ja si nepamatam kolko bolo pre tromi rokmi..ci 4mi, ani neviem ci beru do uvahy maturitu..ale myslim, ze to zavisi aj od toho kolko sa im prihlasi studentov..ked ich bude az priliz vela tak bude mozno hranica 1,0(ale o tom pochybujem), z biochemky mozes ist na biotechnologie, oni ich zastresuju..a teda biotechnoloige som zrala cely cas:D

Smajlikova91

ved to uz som vseeetko citala,a nikde nie je konkretny priemer,ze to zalezi od kvality uchadzacov..nie,dala som si na biochemiu.. :D hm,ale myslis ze s celkovym priemerom 1,13 mam sancu ist bez prijimaciek,aj ked beru len okolo 50 ludi? :D

tinusska

prepacte, ze vam trosku do toho skocim, ale ... nepoznate niekoho, kto chodi na socialnu a pravnu psychologiu v ba?

vevericka

smajlikova..www.fns.uniba.sk y necitala som to, ale myslim, ze tam najdes vsetko, co sa toho tyka..a ked nie tak prebrazdi www.fns.uniba.sk celu urcite to tam niekde najdes.. a kam si si davala, na biologiu??

Smajlikova91

a este,vevericka,nevies do akeho priemeru beru na Prirodovedecku fakultu UK bez prijimacok?:D lebo by ma to dost zaujimalo,vzhladom na to,ze som si tam dala prihlasku :DD

vevericka

v podstate na vyber su odbory rozne:virologia, mikrobiologia, biotechnologie, molekularna biologia, genetika, fyziologia ziv, etologia, fyz. rastlin, botanika, zoologia, antropologia(zmerane skor na fyzicku ako socialnu), cytologia(tusim iba tuto tento rok neotvorili)

vevericka

no hej na biole je to tak, ze ked chces mat bc. titul mussi preskakat cez vsetko : botanika, zoologia fyziologia ci rastlin, zivocichov, chemie, antropologia...ale ked sa uz specializujes, v tretiaku sa zapisuju uz predmety, ktore teba zaujimaju, je to pohoda..a mgr. stupen je uz len tvoj odbor, ktory si vyberies

Smajlikova91

sajfina...hm,tak to je zaujimave ze sa da zaoberat aj biochemiou a medicinskym inzinierstvom,alebo mikrobiologiou..no,to ze je tam vela matiky a fyziky, s tym ratam,ale tak hadam by som to zvladla,ved na gyme bola moja najhorsia znamka z toho 2..:D hm,ved sak sa mozno uvidime tam.. :DD hoci ja skor tu farmaciu,STU iba nahradna moznost :DD

sajfina

ja mám genetiku a molekulárku až v 3.ročníku a potom na inžinierskom štúdiu...aj ja si myslím,že je to dosť podobné,len u vás je asi viac biológie,kdežto mi sa rastlinami nezaoberáme,my sa zaoberáme biológiou na úrovni chemických dejov,bunkových štruktúr a hlavne mikrobiológia-baktérie,vírusy,huby,kvasinky,atd... .ja som sa tiež rozhodovala medzi PRIF UK odbor biológia a mojim terajším odborom,ale mám tam pár spolužiakov druhákov