Krém na mastnú pleť

ducray

ved hej ja viem,ze je to tak !ale ked niekto povie akne tak kazdy si predstavi velke hnisave jebaky!ale ked mam niekto 4-5 dakych malych pupakov tak aj to je akne ? nemyslim a hlavne ked mas menzes tak zahadne vtedy sa ti objavi akne hej ? ;D

ducray

ahoj elen;),lebo akne je to co maju pubertaci velike hnisave pupaky jeden pupak na druhom ,a ak mas len male vyrazky to akne nieje,no daj vediet ako si dopadla ;)

elen666

ducray...dakujem za rady,ja tento stres mam iba ked som v praci a ked sadam do auta a idem domov,už to napatie a stresy opadnu,ale tepla vana zabera.Delphia dakujem aj tebe..a s tým co si napisala že mastna plet pomalsie starne uplne suhlasim,lebo nemam ani jednu vrasku a moja tvar je az prilis mlada...nikto mi nehada taky vek ako mam 32 rokov...ale okolo 18-20 rokov,nechcem sa moc chvalit ale je to tak ...
Momentalne chodim do kozmetickeho salonu a o 2 týždne by som mala ist na kozmetiku mikrodermabrazia...cistenie s krystalikmi a potom nejaky vysavac n atvar to ma odstranit.Nemožem ist skor,pretože pred 2 týždnami mi vyberali znamienko na tvari a je to trochu cerstve.
Robili mi to na plastike a ked som sa lekara spytoovala na možnosti upravy tvare...ako akne tak sa ma spytali že ci kamaratka to chce vediet...a j aže ja....tak ti dvaja lekari co tam boli čumeli na mna že co mi je.....že vraj ja nic žiadne akne nemam....takmer som odpadla....a neboola som schopna slova,vtedy som sa bola objednat na vybratie znamienka.
Takze nie je lekar ako lekar.

delphia

akne je viac druhov.
nie je len vyslovene problematika pubertalneho veku. akne mozu mat kludne aj novorodenci 3-4 dni po narodeni ked sa rozbieha cinnost nadobliciek. v klimakteriu je mozny jeho vyskyt tiez na zaklade hormonalnych zmien.

elen666 mas jednoducho taky typ pleti. mozno casom sa to zmeni ale ani nemusi. ale aspon jedna vec nech ta tesi: mastna plet pomalsie starne a je odolnejsia voci vonkajsim vplyvom ;)

tvorbu mazu je mozne zregulovat absolvovanim chemickeho peelingu v jesennom a zimnom obdobi, ked nie je silne slnecne ziarenie.

ducray

tak vecer si daj teply kupel a uvolni sa nemysli na nic iba na to ako ti fajn :)uvar si harmancekovy caj pi ho v uplnom klude z medikom najlepsie daj si ciste vyprate vonave pyzamo a lahni si taktiez do cistych vypratych periniek a zabudni na vsetko,mysli iba na to ako sa ti bude fajne spinkat!!a uvidis aky budes mat dobry den ,tak sa aspon trosku odreagovat,ja to obcas robim je to super pomaha :))

elen666

ducray.....tak aj mna si potesila,len je to trochu divne ze mi este v takom veku a mame taketo problemy..mastna plet,akne....

ducray

elen ako vidim nie som jedina v 30 a mat problem s pletou :) no vyskusaj krem a uvidis ci ti pomoze pevne dufam ze ano,inak papaj aspon dva x do tyzdna cervenu repu ta pomaha na plet