čo mám robiť?!

Príspevok v téme: čo mám robiť?!
murinka

ahojte. tak môj problém: mám priateľa skoro tri roky, veľmi sa ľúbime, všetko klape, sem-tam nejaká taká menšia hádka.. no v poslednej dobe ma začal zaujímať jeden muž, čo chodí k nám do práce. je oveľa starší odo mňa, ani neviem, či je ženatý,či nie. no stále sa mi s ním sníva, neviem prestať na neho myslieť.dokonca po ňom túžim, myslím na to, ako by sme sa bozkávali, milovali..cítim sa vinne, ked na toto myslím..
priateľa veľmi ľúbim...

murinka

a nepomáha ani to, keď si budem všímať jeho chyby. aj dnes som si všimla, že má také väačšie bruško, ale absolútne mi to nevadí. stále sa mi s ním sníva, aj keď ho viac dní nevidím a také sni, že keď sa zobudím, neviem, či to bol le sen, ci skutočnosť.. a keď ho potom zbadám, po takom sne, neviem, čo mám skôr urobiť!
ako aj dnes.. do rána som mala taký sen (žiadny erotický podotýkam), proste doslova kráásny, romantický a keď som ho dnes zbadala, oblial ma studený pot, zimomriavky , tep sa mi zrýchlil,....
je možné ľúbiť dvoch mužov naraz???? aj keď vlastne s tým druhým tu nie je žiadna perspektíva, nakoľko je ženatý?:o(

možno ani nečakám rady, ale potrebujem sa stále niekomu vyrozprávať, keďže doma si to dovoliť nemôže... aj tak ďakujem

murinka

mám pocit, akoby som bola na ňom závislá! potrebujem ho každý deň vidieť, a keď viem, že nepríde, som z toho priam nešťastná.
ale aspoň sa teším do práce :o)

murinka

ahojte. až teraz som si všimla, že ste mi aj písali. tak idem napísať, čo nové..
tak včera som zistila, že je ženatý a má syna. v tej chvíli som mala pocit, že sa mi zrútil celý svet. rozplakala som sa.. naozaj neviem, čo sa to so mnou deje. a s tým všímaním si jeho chýb som už skúšala, no zatiaľ neúspešne, proste sa mi zdá úplne super!ten jeho hravý pohľad, oči, ktoré sa smejú, jeho úsmev, jeho dobrota... je úžasný!vždy , keď ho zbadám, tep sa mi zrýchli, usmievam sa (ako priblblá:o) )
no a teraz mi ani nepomáha fakt, že sa s priateľom stále hádame. takže je to stále horšie a horšie.. ale keďže je ženatý, tak z toho aj tak nič nebude.. aj keď mám pocit, že sa mu páčim,ale to neviem isto. vždy, keď príde, sa usmeje.. ja naozaj neviem. už som tak dlho v jednom vzťahu, že už ani neviem rozpoznať, kedy muž so mnou flirtuje....

orgi

Je to urcite tazka situacia pre teba, ale je pravda, ze si ho nesmies idealizovat.Skus si na nom vsimnut nejaku nechutnu vec, napriklad ze je stary, trcia mu chlpy z usi a nosa, urcite je cely opotrebovany....

Fakt mysli na tu hodnotu, co mas. 3-rocny vztah je urcite viac a vaz si, ze mas vztah a priatela stale milujes.Po niecom takom tuzi vela ludi a nema to. Drzim ti palce:)

jamka

ano,"nešahat,pouze koukat" :) .. predstav si ako velmi by to priatelovi ublizilo. a asi by ti taky romanik ani nestal za to,stratit taky krasny vztah. tak trosku posnivaj a tym to hasne ;)

andrea777

jj presne tak, iba pozerat... a ak ta naozaj velmi pritahuje, mozno pomoze, ak si budes naschval vsimat na nom veci, ktore sa ti nepacia... ak nie na vyzore, tak napr v tom co hovori, ako hovori, gestikulacia atd :) a sama urcite vies ze by to nestalo za to, ked mas priatela s ktorym vam to klape :)

rico2

tak kym na to len myslis tak to sa este da...a keby si chcela urobit nejaku hlupost tak mysli na priatela, ci ho chces zranit, stratit, ci ti to stoji za to chvilkove potesenie...takze murinka ako v muzeu : len sa pozerat, nedotykat sa :-)