nevem co mi je?

leerka

idem tam az v juni, takze si pockas, ale som zvedava aj ja co mi odpovei....idem sa ohladom hak pytat veci..... ja sa inak vzdy vela otazok pytam.....

niekto

ono to nieje ani tak o ucinosti ako o pohodlnosti
hak ma je obrovsku vyhodu ze milovanie moze byt sponanne pri pharmatexe je to trochu problem
nedovolil by som frajerke brat hak kvoli jej antikoncepcnim ucinkom to by som sa snou radsej nemiloval

leerka

zatial ostanem na tabletkach ale mam mnozstvo otazok pripravenych na lekara mjho , aj dost neprijemnych, tak som zvedava, ako bdue odpovedat....

...

Ano, az dokonca. HAK nemozem uzivat kvoli peceni, ale ani s tym nechcem zacat. Urcite by som sa vsak len na pharmatex bez napr prerusovaka nespoliehala len vtedy, ak uvazujes o tom, ze by si sla na potrat keby sa nieco stala. Inak ho povazujem za ovela lepsiu alternativu kondomov alebo HAK (koncentrovany jed, za ktory si este aj platis)

niekto

co som pocul tak maju za HAK proviziu
za pharmatex ktory je bez receptu nemaju nic
precitaj si kusok s tej temi pharmatex vs hak vela bab tam napisalo ze ako im to znicilo zivot

leerka

ja som ho tiez chcela zacat brat, lebo som uz stvrtykrat menila tableetky a povedal mi, ze nie, nie je taky ucinny.... aj my by sme si uz babo neachali, ot je jasne....a idete normalne ze sa do teba robi?