Tipy ako chudnut este efektivnejsie

Príspevok v téme: Tipy ako chudnut este efektivnejsie
lisarowe

Ahojte,uz mesiac som na diete (3tyzdne sacharidovych vln,tyzden octova dieta).Po troch tyzdnoch rovnakej stravy som potrebovala zmenu a taisto kila idu dolu velmi pomaly.Pridajte sa vsetky co uz mate nejake to kilo zhodene a chcete sa podelit o tipy ako vydrzat,popripade vhodne zmenit jedalnicek aby kila isli stale dolu a nejdli sme stale to iste:-)) PS: 4kg su uz za mnou,ale este 15 predomnou

LisaRowe

miro.83
Ja som pri vlnach tuky vobec neratala (teda som sa snazila ich obmedzit na minimum),prsia mozu byt aj na olivovom oleji orestovane,alebo v dalsich dnoch do salatu pridana lyzicka oleja,popripade obmena kurata za rybu,zaradenie tvarochu,cottagu tym by sa to malo vyvazit...moznosti je vela Ale kludne ma oprav a odporuc presnejsie:-) Ja som to prvy den mala tak ako som napisala

miro.83

LisaRowe: Chyba je v tom jedalnicku pre sacharidove vlny. Pozor zjest 0 gramov tukov pocas dna neni dobre. Dokonca sa odporuca prijat v sacharidovych vlnach aspon 30g tukov na den.

LisaRowe

Ahoj:-) Ale ja uz nejdem sach. vlny ..Je mi zle z kuracieho:-) od zajtra mam CKD..pripajam moj zajtrajsi jedalnicek (mam 68kg)..ak chces pridaj sa ja budem len rada:-)
R: Cabajska klobasa 100g
D: Cottage 180g
O: Hovezi rostena 150g
O: Losos 200g
V: Vajcia 4ks
tj:B:127.80,T:123.30,S:4.80
Ak chces zacat so sach vlnami daj si kludna na prvy den :
R:200g kur. prsia
D:proteinovy napoj
O:200g kuracie prsia
O:proteinovy napoj
V 6 bielkov (ked tak pridaj cerstvu uhorku:-))tym nic nepokazis potom mozme pokecat o dalsich dnoch..ale na nete je plno info

bojka

lisa rowe
prosim, ako si mam vytvorit jedalnicek sach vln? ako sa dopracovat k tomu? pridam sa k tebe... chceem.. musim zhodit lebo sa do nicoho neobleciem...

LisaRowe

miro.83
Tak to mas moj obdiv,ze vydrzis aj niekolko mesiacov :-)) Ja som masozravec takze mi CKD lepsie sadne ako sach vlny..a podla vysledkov uvidim ako sa dalej zariadim.

LisaRowe

whee_ee
Moja osobna rada, skus sacharidove vlny drzat tak dlho,kym nebudes mat idealnu vahu alebo ako dlho vydrzis..Nie je to dieta,ktoru ked si das,tak ti nejak nastartuje metabolizmus a zrazu zacnes chudnut,ale je to sposob ,ked uz nic ine nezabera napr. racionalna strava atd a stale sa potrebujes zbavit tuku...

whee_ee

no..a ked si dám napr len týžden sach. vln a potom budem pokracovat v strave ako mám teraz- chudnem, takze prijem 4-5000kJ, patkrat denne, strava vyvážena, ovocie zelenina a vela vody , ved to vsetci pozname:):)... tak ma to nejako nastartuje??... mna predtym nabehla mliecna dieta, po nej som nepribrala vobec, dokonca pomalinky chudnem..ae teraz to stoji..tak ci ma to nabehne..taky tyzden::) cvicim na stepperi..ine nemozem zo zdrav. dovodov... momentálne vazim cca 68kg a chcem ist do juna na 60..