VZTAH???

Príspevok v téme: VZTAH???
smile3

Neviem pochopit o co ide priatelke. Ked sa pohadame tak vzdy chce akesi odskodne vo forme penazi a vidiera ma tym,ze ak jej nedam penize tak ju nelubim a pod. Napr. mesiac je vsetko dobre a potom si vzdy najde niaku zamienku na hadku a ak sa chcem udobrit tak jedine za peniaze. Nestaci jej ospravedlnenie,kvet,daaka drobnost. Vzdy chce len peniaze. Preco to tak riesi?

xyz

tak jej povedz,ze od teba uz neuvidi ani korunu,ze ked chce peniaze,nech si ich ide zarobit alebo nech ide robit do bordelu,ked chce peniaze za sex :)

smile3

chcem sa od nej odputat,ale je to tazke. Boli sme spolu skoro styri roky a jednoducho to nejde zodna na den zabudnut.

......

...no, je to jasné, ona už vie čo chce, ty ešte nie......pošli ju preč, o nič neprídeš, v opačnom prípade len o prachy...je to vážne choré,zrejme jej nejde o teba....neviem ako si na tom finančne, ale poviem ti ako na tom budeš keď s ňou ostaneš: ošklbe ťa aj o zdravý rozum, zostane ti holá ryť!

smile3

ja viem,ze je chora,ale preco si to ona neuvedomuje,ze to co robi nie je spravne. Uz vela krat som jej to povedal,ale ona si to nepripusta. Bere to uplne normalne a potom ajtak vsetko hodi namna.

smile3

Dakujem za Vas nazor. Naposledy chcela 100 eur.Povedal som jej,ze sa ceni na sto eor a ona ze nie,ze mam si zratat kolko na nu miniem mesacne. Je mi z nej zle. To co je za zeny?

karotka

no toto urcite nie je normalne...=/
co keby si jej povedal, ze sa tymto pred tebou vlastne ponizuje tak trochu (tak trochu dost....) povedz jej ze sa Ti u zien paci ista hrdost a s tymto jej spravanim to proste nie je ono. kebyze si predstavim, ze som muz a toto robi moja draha, tak jej to jednoznacne ubera na pritazlivosti ... mozno keby si sa jej s tymto zdoveril, tak by sa zlakla:) ale skus sa s nou o tom porozpravat nie vtedy ked sa to deje, ale ked na to bude vhodna chvila....

prsten

ja som zasa poznala jednu,ktora stale vydierala svojho manzela zasa prstenmi,stale ked sa pohadali sa chcela s nim rozvieste,a ze vraj sa nerozvedie ked jej kupi prsten.Tak si stale pytala prsten a potom to tak doslo dalako,ze ked sa jej pacil nejaky prsten,tak sa schvalne pohadala a rozvadzala stale, aby ten prsten dostala.
A dnes uz davno nie su spolu,smiali sme sa,ze uz nema kde davat prstene,tak uz ju to prestalo bavit.

zjuzjika

nehnevaj sa, ale ako mozes byt taky sprosty, ze s nou stale si?ved ta len zneuziva a vydiera....a este aj v tvojom veku....ved si dost stary a aj ona, aby ste si uvedomili neake priority...nepoznam nikoho v mojom okoli, kto by hadku riesil tym , ze by od partnera pytal odskodne vo fprme penazi...ved ked jej budes chceit nieco kupit, tak jej to kupis sam od seba.....to keby osm urobila ja, tak by ma moj pekne do riti kopol a vysmial ma...a ja to iste u neho....skus sa s nou porozpravat a povedat jej , ze ju lubis, ale laska sa neprejavuje tak, ze ty jej das peniaze.....laska je o inom, a to by ona mala v jej veku uz vediet...al en tak by the way, si neak lepsie situovany, ked si mozes dovolit, jej vzdy davat peniaze?