Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí

Príspevok v téme: Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí
kikina

No tak čo napísať. Som od prírody veľmi bledá, mám modré oči a zlato blonďavo ryšavé vlásky. Ale chcela som zmenu, tak som si začiatkom januára prefarbila vlasy palette farbiácim šampónom na 24 umytí. Mala som na hlave sýtu čiernu, ako som chcela, a aj keď to so mňou hrozne kontrastovalo. Dnes, po mesiaci a pol, sa mi to takmer vôbec nevymylo. Vyzerá to otrasne- pôvodne vlasy mi odrastajú, a z čiernej mi zostala tmavá zmiešanina červeno-hnedej. Vlasy si umývam 2x to týždňa, čo je 8x za mesiac. Už mám za sebou minimálne tých 16 umytí, ale farba drží! Bojím sa, že sa už nikdy nezmyje. Bola som hlúpa a doplatila som- mala som krásny odtien vlasov a teraz mám otrasnú sračku. Nikdy som si nechcela prefarbiť vlasy natrvalo!!!
...
Týmto by som chcela odkázať babám, aby si vlasy nefarbili, a aby boli spokojné s pôvodnými- a neskončili ako ja!

Ale náhodou, neexistuje niečo čo by farbu neutralizovalo, či vytiahlo farbu vlasov na pôvodnú?
Prosím, som fakt zúfalá!

kikina

dočítala som sa, že farba na 24 umytí je taká istá ako normálna trvalá(napríklad aj v balení sú také isté "časti" ako pri trvalej"), len s rozdielom, že 24 týždňová sa predsa len trochu vymyvá... a myslim že je to pravda
slubujem, ze si uz vlasy v zivote neodfarbim, jednoducho uz nikdy viac a nicim!

basula

ja som si tiez dala farbu na 24 umyti a uz to su dva roky co si ju nechavam vyrastat, troska sa vymyla nema taky odtien ako na zaciatku ale je tam stale... ratam este tak rok a budem mat navzdy svoju farbu, uz ziadne farbenie az ked budem sediva...

lyluss

no baby ja som si dala na moje take hnede vlasy taku tmavsiu hnedu chtilo to uplne do tmava a bolo to uz asi pred 3 ,5 mesiacmi a nezmyla sa bola na 24 umyti a proste mi ostala na hlave tak mi to tedka drasta a mam uz odrastenych asi 4 cm tak musim cakat.. mne to chytilo lepsie ako farba

ja;)

no ja mam vlasy dlhsie ako po plecia, mala som tiez tu palette na 24 umyti, tu najtmavsiu hnedu. skus pockat tie dva mesiace a uvidis. urcite by bolo skoro s tym nieco robit, ked ani tych 24 umyti neuplynulo.

kikina

ja... fakt?? to si ma povzdbudila.... len na každých vlasoch sa to môže správať inak... a ja už asi nikdy nebudem mať farbu vlasov uplne takú istú:(... jáj...

ja;)

niee, nech si tam nedava nic na to. po dvoch mesiacoch nebude po tom ani stopy. castejsie si umyvaj vlasy skor. z vlastnej skusenosti pisem.

kikina

lll, veď v tom je ten problem, mám vlasy dlhé nad zadok :(
no asi mi zostáva len dúfať, že sa to vymyje, ďakujem za slová útechy.... ale na mnohých forach som čítala že sa nevymylo vôbec.... ach som sprostá:((