Klub Alverde maniačok

BarefootBee

jankaaaaa: a ty mas kolko rokov?teda ak smiem vedieť....

lochness: a ty mas aky typ pleti?....či niečo take ako ja?.....no ja použivam ešte stale essence ale mam celu radu...ten 4v1 krem na čistenie, kremik zmatnujuci, pletovu vodu a aj na noc tu intenzivnu kuru a aj tyčinku kryciu a puder....nevidim tam nejake vysledky .a ked si dam ten krem čistaic na tvar tak ma štipe dosť takže ho nenechvam na tvari dlhšie....a hod link na ten produkt ten fluid lebo nemam potuchy čo mas na mysli...

lochness

ja pouzivam ten essence 4in1 gel a je fajn, nemam po nom napnutu plet, akurat ked si ho necham dlhsie ako masku tak zacne jemne stipat po chvili... skus po nom pouzit nejaky krem na tvoj typ pleti (ja pouzivam rano po umyti ako podklad pod makeup essence my skin zmatnujuci krem na zmiesanu plet, je fajn)

mala som aj ten bahnovy (cerveny) alverde gel a aj ten riasovy (modry), oba boli fajn, ziadny zazrak ale prijemne, neskodne, dobre umyli, akurat ten s riasami krajsie vonia, tak ti radim ten, lebo ten bahnovy nijako speci neposobil na vyrazky, takze je to na tebe :)

a mam aj taky fluid na tvar s aloe vera, taka mini tubicka v skatulke, modry vrchnak, tiez na zmiesanu plet, mam pocit ze odkedy ho pouzivam, nerobia sa mi tak vyrazky, ale mam ho relativne kratko takze to moze byt nahoda, kazdopadne davam si ho len na noc lebo ostava na tvari trosicku taky mastno-lepkavy, takze cez den radsej nie, no uvidim ako to pojde dalej s nim, vyzera ze vydrzi dlho lebo hoci je maly, staci ho mini gulicka na celu tvar, tak potom poreferujem :)

jankaaaaaaaaa

ja som pouzivala tu radu v cerveno bielom obale, s liecivym bahnom na problematicku plet. a musim povedat ze je to uplne super, hlavne maska - piling.. urcite vyskusaj, nieje to ani drahe

BarefootBee

a mám ešte jednu otazočku, pokukovala som po nejakej čistiacej rade od alverde ale neviem sa rozhodnuť čo by bolo pre mňa lepšie nakoľko mam v oblasti Tzony mastnejšiu pleť ako mimo nej a tak som rozmýšlala nad tou z morských rias alebo potom ta červena edicia na nečistu pleť...ja mam niečo medzi zmiešanou a mastnou pleťou a 20 rokov tak poradte čo by bolo vhodnejšie....v oblasti Tzony mam rozširene porikya čierne bodky, čelo tiež otvorene komedony, občas nejaka ta vyražkano zvyčajte take tie male ,,bezpredmetne":D ale lica mam ako detsku prdelku:D a teraz používam čistiacu radu pure skin od essence ale príde mi moja pleť po očistení tým kremikom 4 in 1 suchá a napnuta...tak prosim poradte niečo:)

BarefootBee

zdravim kočky:)tiež planujem prejsť na prirodnu kozmetiku, konk. alverde ale rada by som vedela či existuje nejaka slovenský stránka na ktorej by som našla zoznam alverde produktov aj s ich popismi lebo zatial viem iba o tomto dm-drogeriemarkt.de alebo aspon či nejestvuje nejak blog a tak?....predsa len my smrteľníci nevieme tak dobre nemecky:/:D

lochness

ja som si nedavno kupila to telove maslo s karite a makadamiovymi orechmi, skvele je, pekne vonia, rychlo sa vstrebava a super pokozka je po nom (davam si ho aj na noc na chodidla ktore mam dost popraskane a je to po nom lepsie)... a este balzam na vlasy s aloe a ibistekom, ci co to tam je (taky ruzovy vrchnak), ten je fajn, nezatazuje vlasy a nechava ich fajne jemne... som sa dako namotala na tie ich vyrobky, oplati sa prihodit dake euro na nich :)

dazdovka666

Tak som si uz aj ja kupila ten zeleny odlicovac a sa pridavam k tym, koho nestipe. Naopak, ten nechtikovy, ked sa mi obcas dostane do oci, tak trochu stipe. Ale je to mozno aj konzistenciou, ten kremovy ma skor tendenciu dostat sa tam, kam nema.

michaella

Ten s nechtíkom štípal v očiach aj mňa. Ale inak som veľmi spokojná s minerálnym púdrom, ten mali v takej minerálnej kolekcii. A páčia sa mi aj nové výrobky čo pribudli - chcela by som vyskúšať ten korektor - trojfarebný a majú pekné lesky na pery.

casanta

No praveze ja mam ten zeleny odlicovac a je super, paradne odlici, a nestipe a za tu paradnu cenu....mala som aj ten s nechtikom, ale ten ma brutalne stipal....tak kazdemu nieco ine vyhovuje

michaella

Ahojte, ja mám ten odličovač a neštípe ma v očiach, zdá sa mi fajn, iba by mohol trošku lepšie odličovať.